Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hálózat menedzselő/kezelő/moni...

Hálózat menedzselő/kezelő/monitorozó program windowsra? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan programot keresnék, amivel képes lennék megfigyelni, menedzselni egy kisebb hálózatot. (Céges háló) Nem tudom, létezik-e ilyen, viszont van 6 db routerünk, különböző emeleteken. Nem olyan programokra gondolok, amivel a forgalmat tudom figyelni, pl. wireshark, hanem olyanra, mint mondjuk a Unify Controller, ahol tetszőleges eszközöket tilthatok le/engedélyezhetek újra a hálózaton. Amikor ezt kiépítették, nem hagytak hátra a hálózathoz semmilyen monitorozó programot. Lehet ilyet találni a neten, ami "összefogja" a hálózatot, hogy a fenti dolgokat megtehessem? Sajnos eddigi kereséseim nem jártak sikerrel. Főként azért kellene, hogy illetéktelen munkatársak ne tudják "lopni a netet." Erős jelszóval védem a hálózatot( nem admin vagy 1234 :: ), de sajnos mindig megtudják. Szeretnék blokkolni eszközöket, de nem a routeren belüli MAC-cím blokkolóval vagy IPvel. Sajnos nem tudom ezeket, mert mindig mobilról neteznek az illetők. Ezt szeretném tiltani valahogyan.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2017. márc. 13. 14:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!