Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi kell a nőnek? (Lent)

Mi kell a nőnek? (Lent)

Figyelt kérdés

Tudom elcsépelet, de én tényleg kiváncsi vagyok arra, hogy Nektek nőknek mi a fontos. Az anonymitást kihasználva öszinte választ várok.

Srácok Ti amikor csajoztatok/udvaroltatok mit helyeztetek előtérbe? Mi volt az a pont amikor érezted, higy "megvan"?

Előny lenne ha irnád a korodat is és, hogy fiú vagy lány vagy...



2017. márc. 15. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

A nőnek férfi kell.

Hogy milyen férfi, az az adott nőtől függ.

Egyáltalán nem vagyunk egyformák.

2017. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem személy szerint fontos hogy intelligens legyen, vicces, tisztelettudó, őszinte, ha ugy adódik akkor komoly. Tudja megadni a szeretetet, megbecsülést felém. Tudjak ra számítani bármiben.

Nem birom ezeket a mai meno csavokat egyaltalan. Kiraz tőlük a hideg.

Szerencsére en megtaláltam mar azt aki kell nekem egy életre es benne minden megvan ami nekem fontos.

Ja es tudjon elviselni mert nehéz velem :D de benne ez is meg van úgyhogy a többi meg nem számít. :D

25/N

2017. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy A NŐ.Mindenkinek más kell.Konkrétan nekem fontos hogy jól telesítsek az életemben.A többi nem érdekel most.
2017. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt legyen. Ne egy nagyra nőtt, anyakedvence gyerek.
2017. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ebben valami jó, de amit idáig észrevettem, hogy egy férfinak tudni kell irányítania és kezdeményeznie. Amikor megerőltettem magam és így csináltam voltak apróbb sikereim, amúgy nem. A környezetemben is csak azoknak megy könnyen a nőszerzés, akik ilyen személyiségűek vagy női ideál külsejűek. 23/f
2017. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha te látsz egy lányt akkor vagy bejön vagy nem igaz? Biztos hogy vannak olyan lányok akik soha nem kellenének neked. De vannak olyan lányok akiket azonnal ott helyben meg akarnál szerezni.

Na a lányok is ugyanígy vannak ezzel.

Ha egy lánynak nem jössz be akkor tovább kell lépni és nem azon gondolkozni hogy hol rontottad el vagy mivé kellene válnod hogy a kiszemelted akarjon téged. Légy önmagad és ne akarj más lenni. Biztosan találkozol majd egy olyan lánnyal aki azért akar majd veled lenni aki őszintén vagy.

Az egésznek a titka az hogy a két fél akarja egymást. Ha csak az egyik akarja a másikat abból nem lesz semmi. Ilyenkor születnek az ilyen kérdések amiknek semmi értelme.

2017. márc. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a férfiaktól semmi nem kell csak fénykép, aztán ágyesz-bugyesz.
2017. márc. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
↑ Akkor elég olcsó nő lehetsz. Nem sértésből írtam.
2017. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!