Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jó a nőnek abban, ha...

Mi jó a nőnek abban, ha szórakozik a pasikkal. Kelleti magát. Mit lehet abban élvezni, hogy több pasival tartja egyszerre a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem csak a nők szokták ezt. De sokan szeretnek tartalékolni egy fix embert akivel játszadoznak de tudják hogy bármikor megkaphatják hogyha a célszemély nem jön össze.

Ilyen velem is volt. Egy kedvesnek tűnő átlagos lány. Elvoltunk aztán egyértelmű lett hogy inkább más kell neki. Mikor az a pasi dobta egyből jó lettem volna. Csak akkor meg ő kapta meg hogy mégse kell. Nem kell mondanom hogy az addig kedves, mosolygós lányból kijött minden indulat az irányomba.

De ezt nem csak a nők csinálják. Fiúk is szokták. Valahogy szerintem mindenki élvezi hogyha odafigyelnek rá és érzékeltetik vele az érdeklődést irányába, még akkor is ha ezt nem feltétlen akarja viszonozni.

2017. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen.. tudom a pasik is. Csak kicsit rosszul esik, hogy a csaj rámkattan, hogy minden nap beszélünk, majd kiderül, hogy közbe más fickóval is ugyanezt csinálja...
2017. márc. 5. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!