Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha aktív vagyok órán, utána...

Ha aktív vagyok órán, utána mindig iszonyat rosszul érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szinte mindig jók a válaszaim, szóval nem ez a baj. Valamiért szégyent és némi bűntudatot érzek, ha sok kérdésre válaszolok az órán. És egy csomót rágódom azon, hogy lehet inkább hagynom kellett volna másokat válaszolni.

Ez miért lehet? Volt már valakivel hasonló?

17L



2017. márc. 16. 00:29
 1/5 gnoomage ***** válasza:
Nekem német órán van ilyen. Tudok németül(vagyis a tananyagot bőven) emiatt szeretnék gyorsan végezni a feladatokkal, de az osztálynak van h 10 perc kell 1 feladathoz, míg nekem egy oldalhoz se. Így amikor már a 3. feladatot csínáljuk már inkább bemondom amit nem tudnak, így jóval gyorsítom az egészet. Itt csak akkor van a bibi, amikor nem vagyok és kb 10-20%-át tudják teljesíteni, mivel nem vagyok ott, hogy segítsek.
2017. márc. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Mit tegyél? Tudatosítsd magadban, hogy akármennyire is ma butának lenni a "menő", nincs azzal semmi baj, ha valamiben jó vagy.

Egyébként elkeserítő, hogy arányaiban többen szégyellik azt, ha valamiben nagyon jók, mint azt, ha valamiben buták...

2017. márc. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nem szégyen, örülj hogy okos vagy, tudod és ezt tudják a tanárok
2017. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amúgy én azért nem szoktam elmondani amit tudok (pedig nagyon sokat tudnék) mert zavarba jövök és inkább akkor nem mondom :D
2017. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mostantól megpróbálok máshogy hozzáállni a dologhoz...
2017. márc. 16. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!