Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha elveszik az aktív korúak...

Ha elveszik az aktív korúak ellátását, utána mikor igényelhetem újra vissza?

Figyelt kérdés
2016. nov. 14. 11:29
 1/5 A kérdező kommentje:

Elvették az aktív korúak ellátását mert későn vittem be a felülvizsgálatos papírokat. Volt papírom önkéntes munkáról.

Azt mondta nekem az illetékes hogy kérjek a házi orvostól vissza menőlegesen igazolást és akkor elintézi hogy továbbra is folyósítsák. No de nem adtak igazolást mert 10 napról kellett volna. És ezért megszűnt a folyósítás.

Innentől kezdve mikortól lehet újra megigényelni?

2016. nov. 14. 11:56
 2/5 anonim ***** válasza:

"11-14 11:29"


Ezt sosem értem, hogy ilyenkor miért a Gyakorira jön valaki, egy ilyen speciális kérdéssel és miért a MUNKAÜGYI Központot kérdezi meg, ahonnan kapta az ellátást.


Felhívod és kb 2 perc alatt megvan a válasz :-)

Remélem, azóta már valahonnan megtudtad...Ha nem, akkor telefon...

2016. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pardon, helyesbítek: szóval miért nem a Munkaügyi Központot kérdezi meg?
2016. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gyakori kérdések oldalon bármilyen kérdést fel lehet tenni, nem tudom mi bajotok van azzal ha ilyen kérdést tesz fel az ember. Ha értelmes választ nem tudtok adni akkor ne írjatok, kötekedni meg máshol tegyétek.
2016. dec. 28. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy csak ezt a következtetést tudtad levonni: másfél hónapos a kérdésed, eddig nem láttam, most került a kiemelt kérdések közé. Nem kötözködésből, hanem azért írtam, mert gondoltam, legközelebb azért majd levonod a tanulságot és KÖZVETLENÜL ott érdeklődsz, ahol intézik a dolgot.

Persze, feltehet bárki kérdést itt, csak ez elég speciális eset a Tiéd, ráadásul, mint látható, senki nem vette a fáradságot, hogy válaszoljon (vagy nem akart vagy nem tudott).

Szép napot:-)

2016. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!