Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarok olyan emberekkel...

Miért akarok olyan emberekkel ismerkedni, akik felül tudnak érvelni, belém kötnek?

Figyelt kérdés

Akik elkezdenek velem veszekedni interneten, vagy élőben, azokkal miért akarok ismerkedni?

Természetesen csak olyanokkal, akik nem anyáznak és hordanak le, hanem normálisan érvelnek.

Volt, hogy egy srác egyfolytában piszkált általános 8.-ban, egyszer elegem lett, megvertem, majd összejöttünk. Szerintem beteges amit csinálok.


2017. márc. 20. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom a pontos okát, nem ismerlek, de


-ha a vitát (azaz a szellemi igényeket kielégítő, érvelésen alapuló párbeszédet)keresed, az jó dolog. Sokkal jobb, mint ha folyton azt hinnéd, nálad az igazság - a legtöbb ember így él.

-ha a vitatkozást (azaz veszekedést, kötekedést) keresed, az már kevésbé jó, akkor nyilván túl sok benned az agresszió. Talán nem sportolsz valamit, ahol levezethetnéd.


de egyik se beteges, attól messze van. :)

-

2017. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!