Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek gáz van? Kétszer...

Szerintetek gáz van? Kétszer voltunk együtt mindkétszer belém élvezett a ciklusom 7. és 17 napján. Legutóbb 29 napra jött meg a mensim. és a legutóbb én voltam felül, tehát sok ki is jött, lehet ebből gondom?! Nem akarok babázni még . :S

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 17:08
1 2
 1/17 anonim válasza:
87%
Szerintem igen nagy gáz van. Ha nem akartok babát, akkor védekezzetek. Ha nem jön meg, mindenképp tesztelj!
2016. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Azt nem írtad szedsz-e gyógyszert.
2016. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit!
2016. okt. 24. 17:19
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Könnyen teherbe eshettél mivel pont a termékeny időszakban voltatok együtt.. Ha késik a menzid csinálj egy terhességi tesztet
2016. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Istenkém,ha nem akarsz babázni,akkor sehogyse ülj rá csupasz fszra! Felül voltál...hát anyám,kb.annyit ér,mint szrnak a pofon.

A gravitáció nem védekezés!

Nézz már utána,hogy a fszból hány km/h sebességgel lövell ki a sperma és rakd össze,hogy szerinted elég gyorsak-e a gravitációhoz képest!

2016. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Én is felül szoktam lenni de szerencsére sikerült pozitívat tesztelni szóval ez nem fogamzásgátló módszer ahogy a naptár módszer sem. Simán lehetsz terhes.
2016. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Én így lettem terhes, hogy pont a termékeny időszak előtt és közvetlen utána tudtunk csak együtt lenni. :) Ez volt júniusban, most már rugdos. :)

Én drukkolok nektek, nincs csodálatosabb ajándék egy babánál!

2016. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Mivel kifogtad a termekeny idoszakot igy mar csak dlj hatra es elvezd a terhesseget. Gratulalok.
2016. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem akarsz babázni akkor igen gáz van... Istenem még egy ilyen agyhalottat pf...
2016. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok paraszt lenni vagy ilyesmi, de miert nem vedekeztek, ha nem akartok gyereket?

Es tudod mi a legnagyobb baj? Hogy te, es a hozzad hasonlok addig nem allnak le ezzel a felelotlen szexszel, mig egyszer teherbe nem esnek. Tehat ha megjon honap vegen, akkor nem az lesz, hogy elmesz gyogyszert iratni, hanem kovetkezo honapban ugyanigy kockaztattok inkabb vedekezes helyett. Ennek addig nem lesz vege, mig egyszer el nem kell menned abortuszra. Es ez szomoru

2016. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!