Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Álmomban rendszeresen szexelek...

Álmomban rendszeresen szexelek egy emberrel, aki nem is tetszik. Lehetséges, hogy nagyon is tetszik, csak ébren elnyomom, mert nem lenne helyes?

Figyelt kérdés

Egy munkatársamról van szó. Családos ember. A külsejére annyit mondanék, rendben van, nem ronda, de nem is Adonisz. Havernak mondanám, jókat szoktunk beszélgetni, a feleségét is kedvelem, egy tündéri nő. Van két kisfiuk. Szerintem ha ténylegesen, való életben próbálna szexuálisan közeledni, képen törölném.

Lehet, hogy mégis tetszik? Veletek történt már ilyen?

22/L, ő 26 éves férfi.


2017. márc. 22. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mivel álmomban kanos vagyok nem számít kivel csinálom, csak csináljam.

Élőben rohadtul taszít az az ember akivel csináltam, álmomban csak azért csináltam vele hogy ki legyek elégítve. Szóval szerintem egyáltalán nem jelenti azt, hogy valójában tetszik neked.

2017. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy elmegyógyintézetben ágyból kinyúló kezek elégítettek ki. Iszonyú jó volt.

:)

Néha produkál az agyunk vicces dolgokat.

2017. márc. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Álmunkban rengetegszer korlátok nélkül jelenik meg az, amit a tudatalattink akar. Felébredve persze, eszünkbe jutva pl. a társadalmi korlátok, azt mondjuk, hogy mi ezt nem is akarjuk.

Valószínűleg, nagyon is bejön a munkatársad. Nem feltétlenül azért, mert jól néz ki. Lehetséges, hogy azért, mert van egy biztos családi háttere, amire már te is vágysz és számodra ezt testesíti meg.

2017. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!