Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El kéne mennem pszichológushoz?

El kéne mennem pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Önbizalomhiányos voltam 2 évig (most sem igazán van, csupán már nem érdekel semmi). Egyre gyakrabban vannak olyan gondolataim, hogy milyen lenne megölni valakit. Először csak azokra gondoltam, akiket utálok. De most már ismeretlenekről, és azokról is akiket kedvelek. Bocsánat ha teljesen értelmetlen a kérdés. Csak egy kis részem aggódik a következmények miatt. El kéne valakinek ezt mesélnem?

2017. márc. 22. 14:37
 1/6 anonim válasza:
Igen.
2017. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes időben felkeresni egy pszichológust. Ő tud segíteni. Vagy legalábbis megpróbál.
2017. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
nyugi ,sztem a böriben is van elmedoktor,ne izgulj miatta :)
2017. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először is . Kedves hármas válaszoló te aztán ritka nagy paraszt vagy :D . A kérdésre visszatérve . A legtöbb ember szerint érdemes lenne elmenni pszichológushoz . És tényleg ez lenne a "helyes" megoldás . Mert ugyebár később netán netán azt veszed észre hogy majdnem megölsz valakit . Hidd el idővel a gondolatok tettekbe fordulhatnak át . Tapasztalatból beszélek . És lehet azt hiszed most még azt hogy ez képtelen . De hidd el nem az . Én is így kezdtem régen . Ne próbálj meg ezzel együtt élni . Mert akár mentális betegség is kialakulhat belőle . Ha kíváncsi vagy hogy később hogy súlyosbodhat a jelenlegi állapotod írj nyugodtan .
2017. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nézz meg,hogy kezdték a "nagyok"....

Jeffrey Dahmer, Ted Bundy, youtubon van fent róluk videó....

Fiatalon mindegyik vagy "önbizalomhiányos volt, vagy félénk, vagy nagyon zárkózott" Majd jöttek a vágyak....

Csak mint érdekesség mondom....

Szerintem mindenképp menj egy pszichiáterhez, pszichológushoz....Beleélned magad/bebeszélned magadnak persze inkább semmit.....Az emberek zömének vannak negatív, "sötét" ösztöneik,....gondolj Freudelméletére, vagy Csáth Géza novelláira(de nem mindenkinél olyan mértékben)....De amit mondasz azzal már igen is kéne szakemberhez fordulni, időben és megfelelő terápiával, tanácsokkallehet segíteni a "beteg ösztönökön"

2017. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedves válaszokat és vagy tanácsokat :)
2017. dec. 3. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!