Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes lenne pszichológushoz...

Érdemes lenne pszichológushoz mennem?

Figyelt kérdés
Az éjszaka közepén van hogy felriadok, de ez nem olyan felriadás hogy rémálomból ébredtem és gyorsan ver a szívem. Ez olyan, mintha mellkason vertek volna és ugrok egyet az ágyon. És arra ijedek fel, hogy ugrok egyet. Mintha egy ütemet ki is hagyna a szivem az ugráskor, mintha valaki meglökött volna, elég para. És erre nem is szoktam emlékezni. Vagyis de, csak olyan álmos szoktam lenni, hogy visszaalszok és másnapra elfelejtem. Néha eszembe jut, mint pl most és gondoltam gyorsan felteszem a kérdést h érdemes lenne ezt kivizsgálni? Ja és amikor "felugrok" akkor nem álmodok semmit, vagy legalabbis nem emlékszem rá. 16/L

2015. ápr. 25. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez előfordul mindenkivel.

Alvás közben regenerálódik az agy is, meg működésbe léphetnek az agynak bizonyos területei, mozgással kapcsolatos, beszéd, stb...

De az is lehet, a már 250 éve elhunyt Gyula bácsi garázdálkodik a szobádban.

2015. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan vizsgálatok, ahol azt nézik, hogy az álmában az ember mit csinál. Például, ha alva járó, mert ilyen is van. A múltkor adtak a tv-ben egy filmet, amiben bemutatták, hogy éjszakánként egyesek miket képesek csinálni álmukban. Egész éjjel ott volt a kamera, és vette filmre.Talán a Spektrum adón láttam. Azért nem ártana elmenni orvoshoz, de lehet, hogy csak megrándul a tested, amikor kezdesz elaludni, és elernyednek az izmok.
2015. ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
inkább a fideSS-be lépj be b+ az anyád te rohadt magyar
2023. júl. 29. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!