Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki szereti az...

Van itt olyan, aki szereti az INFJ szemelyiseg tipusu embereket? Milyen tulajdonsagaik miatt kedvelitek?

Figyelt kérdés

#INFJ #szemelyiseg tipus
2017. márc. 22. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
INFP vagyok, elvileg közel áll hozzám ez a típus, de sajnos nem ismerek egyet sem.
2017. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Én INFJ vagyok. Engem pl. senki se szeret. Nincsenek jó tulajdonságaim :'D
2017. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Én általában szeretem magam:D Szerencsére barátaim is vannak, akik vagy jó színészek vagy tényleg kedvelnek...sose fogjuk megtudni az igazat.
2017. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

4 családtagomon kívül senkit nem érdeklek. Jó lenne ,ha ismernék hasonlóakat, mert fölemészt az üresség.


24f INFJ

2017. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én INTJ vagyok és az egyik barátnőm INFJ. Én kedvelem ezt a típust sokban hasonlít rám, csak az érdeklődési körünk egy kicsit más. Ő a könyveket és a filmeket/sorozatokat részesíti előnyben, én meg a videojátékokat. És könyvek terén is más az ízlésünk. Ő jobban szereti a romantikus műfajt. Míg én a krimit.


Nem tudom, hogy az alábbi jellemzők igazak-e az INFJ-re, de a barátnőmre mindenképp igazak:

-Jó hallgatóság

-Megérti a helyzetemet. (Elvégre kirekesztettnek lenni nem túl jó)

-Elvisel engem.

-Mindig segít nekem, még akkor is, ha nem kérem meg rá.

-Érti a humort.

-önzetlen, és nagylelkű (mindig ad pénzt, ha kérek tőle és megosztja velem a ételét :P)

- Van önálló véleménye.

-Makacs. (Ezt szeretem lehet vele néha vitatkozni, bár nehezen viseli el a kritikát, ezért mindig igyekszem mellőzni a személyes sértéseket.)

-Elképesztően jó meglátása van egyes szituációkra, olyan dolgokat vesz észre, ami engem vagy nem érdekel vagy észre se veszem.


Nos, így hirtelen ennyi jutott eszembe. Remélem kielégítő választ tudtam adni neked.:)

2017. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igen, tudtál segíteni. ☺
2017. márc. 24. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!