Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » INFJ típusú emberek: Mit...

Kubisz Kriszta kérdése:

INFJ típusú emberek: Mit tanultatok (fősuli, egyetem), mi a munkátok, mivel szerettek foglalkozni? Milyen szakmák lennének megfelelőek egy INFJ személységtípusú embernek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 31. 23:37
1 2 3
 1/21 fersk ***** válasza:
100%
A népesség 1%-a közül kíváncsi vagyok, hányan vannak a Gyakorin (rajtad kívül). :D
2017. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a világ népességét nézzük, az még így is 70-80 millió ember, az 1%.
2017. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 jeverezi ***** válasza:
20%

Én INFP vagyok és gyógymasszőr vagyok egy kórházban.


Csak egy betű a különbség az INFP és INFJ között talán az INFJ megfontoltabb és előre tervez neki szerintem marketinges dolgok lennének ideálisak

2017. febr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én infj vagyok, de még éppen a felsőoktatás előtt, szóval nem tudom mivel fogok foglalkozni végül:D Alkalmazott művészeti pályára készülök, de ha nem sikerül, "hobbiként" akkor is biztos megmarad a művészet. Most is leginkább azzal szeretek foglalkozni, ami mindig is így volt amióta az eszemet tudom. Amúgy ezen az oldalon van ilyen, hogy mi lehet ideális munka: [link]
2017. febr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én INFJ vagyok és tanárnak tanulok, szerintem illik hozzá, bár kissé nehezen nyílok meg, most az egyetemi éveim alatt ezt fogom fejleszteni, az tuti. Ezt választottam "polgári" foglalkozásnak (bár ki tudja, mi lesz még az egyetem után, érdekelnek a nyelvek is), egyébként írok, ami szintén passzol a személyiségtípusomhoz, de az íróság nyilván csak egy álom.D Bár mindent megteszek.

Egyébként, amit előttem linkeltek az tök jó, nagyjából lefedi, hogy miben lehetnek az ilyen emberek sikeresek, de én nem ilyen listák alapján választanék foglalkozást. Nézz magadba és gondolkodj, ezek csak támpontok.

2017. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 jeverezi ***** válasza:
8%
na még egy nagypfájú leendő pedagógus xF
2017. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Írtam is, hogy nehezen nyílok meg, hogyan vontad le azt a következtetést, hogy nagy a pofám?.D
2017. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

[link] - Ha kiváncsiak vagytok a ti eredményeitekre, ezen az oldalon töltöttem ki a tesztet, érdekes, valóban igaz rám erre a személyiségre vonatkozó jellemzés.

2017. febr. 3. 16:00
 9/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még pályaválasztás előtt állok, de orvos szeretnék lenni (10 éves korom óta).

Szerintem ne az "ajánlások" alapján válassz. Mi az ami érdekel, amit egész életedben tudnál csinálni?:)

2017. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Tímea *-* válasza:
53%
Én nem tudom pontosan hogy INFJ vagy INFP vagyok mert akárhányszor ilyen teszteket csinálok mindig váltakozva adja ki ezt a kettőt. Én is pályaválasztás előtt állok, de én eléggé elrontottam mert (most 11.-es vagyok) olyan középiskolába jöttem és olyan tagozatra amit nem én szerettem volna hanem a szüleim azzal az indokkal hogy ezzel sok pénzt lehet keresni és a sportban úgy is jó vagyok és szeretem is (egyébként katonának tanulok itt ) de továbbmenni nem ebbe az irányba szeretnék mert lelkileg nem nekem való... Csak a szüleimnek nem tetszik hogy én művészet irányába szeretnék menni mert abból nem lehet megélni :/ ( én vagyok a fekete bárány a családban aki verseket könyveket ír, énekel, zongorázik, és totálisan a humán tantárgyakból jó a testvéreim meg a szüleim meg matek zsenik én meg sík hülye vagyok a matekhoz és aggódnak hogy mi lesz velem mert a mai világban a sz*rt se érdekli a költészet vagy az újságírás stb.) már bocsánat a kifejezésért. Az ovónőn gondolkoztunk még.
2017. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!