Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek róla és a...

Mi a véleményetek róla és a hozzá hasonló lányokról? (képek)

Figyelt kérdés

Instagramon böngésztem és ott akadtam rá véletlenül. Pár kép hogy el tudjátok képzelni milyen karakterű személyről van szó:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Majd feltett egy ilyen screenshot-ot:

[link]


Ezután írtam rá:

Én: Amilyen képeket közölsz magadról, még csodálkozol hogy rád verik a f***ukat? Őszintén kérdezem.

Ő: Hmmm

Te is egy komoly, kulturalt ember lehetsz 😃😃

Én: F***uk nélkül is megállja a helyét a mondat, csak nem értem a hozzád hasonlókat akik provokálnak, majd fel vannak háborodva a következményeken.

Ő: Ki provokal?

Mirol beszelsz?

Én: Ha nem veszed magad észre, nem erőlködöm mert semmi közöm hozzád, de ha az én gyerekem is ilyen lesz akkor szarul fogom magam érezni.

Ő:Haha, megnyugtatlak

Ettol csak rosszabb lesz

A problemak nalad kezdodnek, ha nem ismered fel az oldal lenyeget

De van egy korhatar, ami felett nem kene hasznalni !!!

Én: Nem sikerült, elmondanád hogy mi az? 😀

Ő: Biztos, hogy nem a lefejezett babak felrakasa 😃

Én: Mert az hogy p*csagatyában vagy, az becsülendőbb és jobb értékrendet képvisel.

Ő: A p*csagatya es a rovidgatya kozott eleg nagy kulonbsegek vannak

Szerintem a becsulendo ertek ott kezdodik, hogy az orszag legjobb egyetemen tanulok

Ha meg nyaron meleg van, igen

Felveszem a rovidebb gatyat

Én: Én meg a legrégebbin, na? 😀

Most ki nyert?

Na mindegy hagyjuk, további jó posztoltatást!

Ő: Szerintem van egy par ev elonyod, de majd az elet eldonti 😊


Hozzáértőktől kérdezném, ezek a képek teljesen hétköznapinak-e, mi az oldal lényege, mi a különbség az említett ruhadarabok között, az hogy egyetemen tanulsz ultimat joker kártya-e és felment minden alól, valamint miért van pár év előnyöm?


2017. márc. 24. 13:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Az ilyen élettelen emberekkel nem érdemes foglalkozni.
2017. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
#1 Mint én vagy mint a lány? :D
2017. márc. 24. 14:08
 3/25 anonim ***** válasza:
49%
A prosztó és a gold digger szavak ugranak be.
2017. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#3 Én még ezek után sem gondolom róla ezeket, csak annyit hogy kicsit együgyű és buta.
2017. márc. 24. 14:12
 5/25 anonim ***** válasza:
69%

Én ha ismernélek, úgy szájon vágnálak hogy csak lesnél. Ki vagy te, hogy mást ler.bancozol? Meg kb azt mondod hogy meg is érdemelné ha valaki megerőszakolná? Te normális vagy?????


Ja és én egy dagi nő vagyok, és nyilvàn nem így öltözködöm, de akkor is itt te vagy a nagyobb gáz. Mi van, zavar hogy nem kaphatod meg?? Annyira szánalmas vagy!

2017. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#6 Ez valami skizofrén hajlam nálad?
2017. márc. 24. 14:57
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Igazad is lenne, nyilván szándékosan provokálja a hímeket, hogy játssza az elérhetetlent, miközben nagyon is élvezi a figyelmet. Ezzel csak az a baj, hogy süt rólad, hogy az a legnagyobb bajod, hogy egy ilyen dögös csajt sosem kaphatnál meg. És nem az öltözködéseden/stílusodon múlik, hogy milyen ember vagy, ezt neked is tudnod kéne, ha már olyan értelmesnek tartod magad. Szóval nem kell itt játszanod a nagy erkölcsöst, aki lenézi az ilyen típusú lányokat, mert fogadni mernék, hogy ha az ágyadban találnád, nem rugdosnád ki onnan.
2017. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#8 Pontosan ezért írtam rá, hogy megcáfolhassa magát az egész öltözködési stílusával együtt, de látjuk mi lett az eredménye. Számomra a hasonló emberek nem vonzóak mint neked, hanem irritálóak.
2017. márc. 24. 15:03
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
A lánnyal vannak gondok, de neked nem feladatod ezt a tudtára adni.
2017. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#10 Írtam is neki és le is zártam a beszélgetést, ha értelmes lett volna akkor még kérdeztem volna tőle, de így felesleges.
2017. márc. 24. 15:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!