Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim gyakran lájkol be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim gyakran lájkol be vagy akár oszt meg olyan képeket félpucér lányokról ami érdekes neki PL most női mellek húsvéti nyuszinak megcsinálva. és ehhez hasonló hülyeségeket. Ez engem zavar vagy ez a férfiaknál normális ha van barátnőjük?

Figyelt kérdés

Már mondtam neki hogy nekem szarul esik hogy ilyeneket néz meg tetsz ki az oldalára ( elveszi azt a maradék kis önbizalmamat is ilyenkor mert úgy látom hogy neki ezek tetszenek) miközben már 2 éve együtt vagyunk.

Nem tudom hogy ez pasiknál ennyire alapvető akkor is h avan barátnőjük??? vagy baj van..

Fiúk és lányok válaszát is egyaránt várom..


L/23


2013. márc. 28. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%

Miért most, hogy van barátnője nem is nézhet szép csajokat?

Hülyeség, nincs olyan pasi akinek ne tetszenének a pucér csajok :D

2013. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha farkakat osztana meg, jobb lenne? Na látod.
2013. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Értem én hogy megnézik.. de minek kinyilvánítani ennyire hogy mindenki nézze hogy ő mekkora melleket néz. Nem beszélve hogy tiszta égő nekem mivel a szüleim is ismerősei és látják hogy a lányuk pasija félpucér nőket tesz ki.

Arról nem is beszélve hogy nekem milyen rossz érzés ez hogy látom..

2013. márc. 28. 13:33
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem pl. nézegetheti, de ne osztogassa már meg. Az szerintem tök bunkóság a barátnővel szemben.

25/N

2013. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Semmi baj sincs. Ettöl még imád téged. Én is töltök le ilyen képeket, úgy hogy van valakim. Hogy fogalmazzak...? Ez inkább "esztétika" :)... a csaj maga nem érdekel, csak ahogy kinéz. Ennyi. Akkor se nyúlnék, hozzá, ha az ölembe ülne, mert a páromat akarom.
2013. márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a barátnővel szemben bunkóság...nem tudom mit tenne ha Te pedig izmos és kigyúrt pasikat nézegetnél!? Próbáld ki, had egye a fene...ha pedig nem érdekli ez, akkor nem szeret szerintem már igazán.
2013. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
4-es vagyok. Azért a letöltöm és a megosztom közt van különbség. Pont az a bunkóság.
2013. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az normális, hogy egy férfit izgat a meztelen nők látványa. Mi már csak ilyenek vagyunk :D

Az viszont nem normális, hogy egy férfi ennyire nincs tekintettel a barátnőjére, hogy csöcsös képeket rakosgat ki facebook-ra, holott tudja, hogy a barátnőjének ez nem esik jól.

BTW baj mondjuk nincs, azt leszámítva, hogy a faszid egy tuskó, aki sz-rik az érzéseidre magasról..

2013. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is túlzás, nekem is rosszul esne...
2013. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok.


Azzal egyetértek, ha ezt kiteregeti és profán módon csinálja, az zavaró.

2013. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!