Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak olyan öregemberek...

Apple4021 kérdése:

Miért vannak olyan öregemberek, akik a fiataloktól vagy a gyerekektől kérnek pénzt hogy aztán elihassák? Nem érzik magukat rosszul hogy egy nem kereső embertől veszik el a pénzt? Nem szégyenlik magukat?

Figyelt kérdés

#pénz #Kèregetès
2017. márc. 24. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A szenvedélybetegeknél (legyen az alkoholista, drogos vagy játékfüggő) olyan, hogy lelkiismeret egy bizonyos pont után már nem létezik. Mindent felülír a kényszer, hogy a vágyott dolgot megszerezhessék. Az alkoholisták eljuthatnak olyan mélységbe is, hogy el is veszítik a képességet az ilyen összetett gondolkodásra.
2017. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ez elèg sajnálatos
2017. márc. 24. 16:12
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Te, én öregembereknek a 80 éveseket hívom, nem az italozgató 50-eseket, akik meg se szokták érni az öregkort. Ahhoz minimum józan, tiszta fej kell, és még úgy se jön össze mindenkinek...


Egyébként meg minél több pénzt adnak neki italra, annál hamarabb szabadulnak tőle.


(Amúgy másfelől is meg lehet közelíteni a történetet, ha neked kellett volna végigélni az ő megnyomorított életüket, te is innál, hidd el nekem. Ennek a világítótelefonnyomkodó generációnak elképzelése sincs róla, mit műveltek le az emberekkel a rendszerváltás környékén.)

2017. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ès ennek az lenne a megoldása hogy nem kereső emberektől kèrnek el pènzt? Biztos volt oka, èn megèrtem, de nem tartom tisztessèges dolognak ez a fajta "pènzkeresèsi" módot.
2017. márc. 24. 16:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Én lehet fordítva vagyok bekötve, de én mindig adok nekik egy kis aprót. Az sem érdekel, ha italra költi a szerencsétlen.

Nem tudom mit hoz az élet, nem ítélkezek...

2017. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én suli mellett diákmunkát vállalok, és egyre ritkábban adok a kéregetőknek. Én sem azért dolgozom, hogy azt valaki eligya, meg édesanyám sem. A különböző generációk meg felesleges példa mert mindenkinek megvan a maga baja. Attól még, mert valaki nem hajléktalan vagy alkoholista, nem biztos, hogy megengedheti magának, hogy ilyenekre szórja a pénzt. A beteg gyerekek, állatmenhelyek, különböző alapítványok nem ez a kategória.
2017. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Aki penzt ad nekik meg ha jo szandekbol is teszi az tobbet art mint segit. Hajlektalannak soha ne adj penzt.
2017. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező! Miért állítasz olyant, ami nem igaz?

Ugyanis egyáltalán nem nézik, hogy hány éves az akitől pénzt kérnek. Mindenkitől kérnek, aki arra megy.

(Avagy ott állsz mellettük egész nap, hogy ezt állítod tényként?!


Amúgy nem kellene ennyire ráverni az ivást a hajléktalanokra.

Bármelyik egyetemista csaj, lány létére többet iszik egy hétvégén, mint ezek egész héten!!!

2017. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó akkor úgy mondom, hogy tőllük is, egyébként a másik hogy lehet hogy többet isznak, de ők nem kérnek rá pénzt utcán idegenektől.
2017. márc. 24. 21:42
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van. A csajok pl. nem az utcán "kérnek" pénzt az italra.

Ők eleve elvárják, hogy az adott szórakozóhelyre ingyen beengedjék őket és a pasik fizessenek nekik!!!


(Ha nagyobb leszel, majd rájössz magad is!)

2017. márc. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!