Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor jutunk el oda, hogy ne...

Mikor jutunk el oda, hogy ne kérdezzék meg folyton ugyanazt, v hasonlót, hanem beírják a keresőbe itt és elolvassák a választ?

Figyelt kérdés
Tudom sok embernek könnyebb mindig mindent megkérdezni, mert se a googlet, se a gyakori kérdések keresőjét nem ismeri, de a kérdések zöme már többször volt és sok kérdésre nem kap választ, pedig már volt olyan kérdés.

2017. febr. 24. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

És oda, hogy a szemetet ne az utcán dobálják el egyesek? Ne köpjenek a járdára? A cigarettát ne pöcköljék ki az autóból?

Na látod!

2017. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem egész nap itt dekkolnál, észre se vennél ilyeneket.

Nem egy moderátor vagy? Akkor érteném.

Elvileg minden kérdésre megvan a válasz a google szerint, akkor szerinted minek ez az oldal, hm?

2017. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindig lesznek ostobak :)
2017. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs minden kérdésre válasz a keresőben. Sokan kérnek itt személyes tapasztalatot. Szubjektív véleményt nem fog neked adni a google. A wikin sem úgy kezdődik a cikk, hogy "Szerintem...."
2017. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én többször volt, hogy kiírtam ugyanazt, mert a régi kérdéskenél nem volt normális válasz.


Emellett sokszor a(z itteni) keresö nem adja ki a régi kérdéseket, az okát nem tudom, és csak miután kiírtam a saját kérdésemet, utána jelenik meg a régebbi.


A google meg eléggé megosztó, van, ahol tényleg érdemes ott kezdeni (föleg, ha konkrét, szaktémáról van szó), sok esetben viszont zavaró a rengeteg válasz, amik közt nem egyszerü megkeresni azt, ami tényleg hasznos, illetve vannak olyan kérdések, ahol a másik felhasználók személyes véleményére kiváncsiak.

2017. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A személyes, szubjektív vélemények és tapasztalatok alapján működik a wiki, a google nem.
2017. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, aki lényeges dolgot akar kérdezni vagy nem tud valamit - de ezek is benne lehetnek az oldal régebbi kérdéseiben,- hanem nagyon alapvető dolgokat megkérdeznek, ami ciki, de ha rákeresne itt a gyakorin, akkor el olvashatná.

Elvileg taggelni is azért ajánlatos kérdésnél, hogy rá lehessen keresni az adott témára, szóra, stb.

De sok embernek ez nem megy.

2017. febr. 24. 20:55
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Mikor jutunk már el oda, hogy az emberek ne akadjanak fenn olyan dolgokon, amik amúgy semmi problémát nem jelentenek? Mikor jutunk már el oda, hogy az ilyen haszontalan kérdések eltűnjenek?
2017. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja, mert Csehov élete az szubjektív tapasztalat, mi? Meg a szén allotropjai?
2017. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!