Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan fogadtatok el...

Ti hogyan fogadtatok el magatokat? 15/L

Figyelt kérdés

Eloszor is bocsanat, ha rossz kategoriaba irtam, de nem tudtam hova irjam.

Ti hogyan fogadtatok el magatokat? Valahogy ugy erzem sosem lesz olyan fiu aki igy el fog fogadni. Nem vagyok 130kg de nagy a fenekem, a csipom meg a combom ami nem is zavarna mert nem logyogos zsiros hanem inkabb husos de a hasamon is van egy kis felesleg ami zavar. Az alakommal ennyi a bajom, de ugy latom, hogy a fiuk a vekony lanyokra buknak. Nem szeretek rovid gatyaban lenni, mert ugy erzem, hogy mindenki engem bamul es undorodik tolem (...), ti hogyan birkoztatok meg ezzel?


2017. márc. 26. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem érzed jól magad a bőrödben pont az a kulcs, hogy nem el kell fogadnod magad hanem fejlődnöd kell. Ha nem tetszik az alakod sportolj, tornázz figyelj oda mit eszel és mennyit.
2017. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Én speciel kedvelem, ha egy lány egy PICIT husi, ha mellette alacsony is. A hasa ne legyen "előrébb" mint a melle. :D

Simán lehet esélyed főleg idősebb srácoknál.

2017. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az, hogy egyáltalán mennyire látod reálisan magadat. Ez elég fontos. Mert az a legszomorúbb, ha jól nézel ki de ilyen bujkálós stresszben töltöd az életed.


Amúgy meg az a trükk, hogy be kell látni, hogy semmi közöd hozzá mit gondolnak mások. Nem lehet az ember olyan öntelt, hogy ő mondja meg mi legyen mások fejébe. Szóval, ha valaki rádnéz, akkor ő nyugodtan gondolhat valamit ez az ő dolga. Vagy tetszel neki vagy sem. De ha nem akkor sincs közöd ehhez. Ez az ő térfelén van.


ÉS közben meg persze szeretnénk elnyerni mások szimpátiáját. De abba gondolj bele, hogy reálisan sem baj, ha senkinek nem tetszel, egyetlen egy fiúnak kell, aki neked is. És nagyon sokan vannak. Nagyon. Szóval abba kell energiát rakni, hogy észre vedd ki az az egy és ne abba, hogy mindenki jókat gondoljon rólad.


És végül. A viselkedés rengeteget számít. Hogy mersz e valamiket kibontani a térbe :D Érted? Valami mintát, valami játékot valamit. Vagy bevagy zárva, mert félsz. Hogy mások majd megszégyenítenek. Szóval ez nagyon fontos, hogy ne félj. És csináld a magad programját, ütemét és ha másnak nem tetszik akkor is csináld. Mert így tud észrevenni, akinek majd tetszik ez, ami a tiéd.

2017. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amin tudsz valtoztatni, azt nem feltetlenul kell elfogadni. Az alakodon valamilyen szinten tudsz valtoztatni (sport, etkezes). Akkor van gond, amikor egy csontozatilag szeles csipoju lany pl, nem kepes elfogadni, hogy sosem lesz keskeny csipoje es ehezteti magat meg anorexias lesz meg stb. Tehat amin nem tudsz valtoztatni, azt el kell fogadni, mert ez van, de amin lehet es zavar, abba nem feltetlenul kell beletorodni, hanem tenni ellene.

En szerintem legalabbis.

De amugy meg mindenkinek mas tetszik, 1000%, hogy van olyan fiu, akinek bejossz most is. ( szet lehet nezni amugy, hogy milyen hat khm. "Nem szep" lanyoknak is van baratjuk) nem minden a kulso. Ha szerelmes az ember ugy igazan, akkor ugyis teged lat a leggyonyorubbnek, legtokeletesebbnek

2017. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Tudatosítottam, nem tudok változtatni egyes tényezőkön, másokon pedig igen s akárhogy is, jelenben minden tulajdonságom van. Szóóval, egy lehetőség: elfigadás.
2017. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem simán lesz olyan fiú, csak lehet pár év múlva, általában a 20-onéveseknek bejön ez, csak a tiniknek nem.
2017. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Nyugi, rengeteg srácnak bejön az alkatod. Nekem is voltak teltebb barátnőim, a fiúk nem csak a vékony lányokra buknak.
2017. márc. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!