Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Apukák ti hogy éreztétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukák ti hogy éreztétek magatokat amikor kiderült, hogy gyereketek lesz? Mit éreztetek akkor? Hogyan fogadtátok? És akik nem tervezték?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 14:17
 1/10 RRR ***** válasza:
90%

eleinte el se hittem

majd nagyon boldog lettem

leírhatatlan érzés,amikor tudatosul az emberben,hogy apa

2016. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm h irtal.

Hany evesen lettel apuka?:)

2016. aug. 28. 14:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem először le sem esett. Később csak. Aztán a szülés után mikor kijött akkor ért az igazi apai sokk hatás, szerintem akkor esett le hogy apuka vagyok, addig nem.
2016. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Titusztitusz ***** válasza:
89%
Mi előre terveztük az első gyereket,úgyhogy nagy meglepetésként nem ért minket az,hogy az orvosi vizsgálat egyértelmüvé tette,hogy a feleségen minden kétséget kizáróan várandós...Szóval különösebb boldogságot nem éreztünk,viszont amikor MEGSZÜLETETT az első gyerekünk,és meghallottam a szülőszoba ajtajában ücsörögve a hirtelen felhangzó gyereksírást,AZ ÉN FIAM hangját,hát az viszont már tényleg felejthetetlenül boldog pillanat volt...Szavakkal le nem írható érzés...
2016. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Addig nem hittem, hogy tudok örömömben sírni, ott rájöttem, hogy de, tudok. :) Majd amikor megszületett akkor még inkább lehittem, hogy tudok. :) 35/F
2016. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olyan jo latni h vannak ferfiak akiket tenyleg megerint a dolog.:)
2016. aug. 28. 21:09
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Mikor megtudtam örültem, de igazából annyira nem foglalkoztam a dologgal. Ellenben mikor született mindkét lányom akkor bent voltam én is és láttam őket világra jönni. Én vágtam el a köldökzsinórt, én láttam őket először, hihetetlen. Leírhatatlan érzés, most is könnybelábad a szemem ahogy írok:) A születés egy csoda.
2016. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a kedves valaszaitokat!:)
2016. aug. 31. 11:39
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de aranyos apukák írtak ide :) Ilyenkor valahogy mindig egy kis reményt kapok :)
2016. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem, Ez is egyfajta válasz a kérdésedre, bár már 16 éve volt. Arra sem, mi volt amikor született. Mikor kicsit nagyobb lett, elkezdett beszélni, onnantól lett nagy szerepe az életemben.


Szerintem teljesen mindegy ki mit érez mikor megtudja, hogy gyereke lesz. Akkor még nem tudja, hogy mivel jár egy gyerek (vagy egy második gyerek), és majd csak később derül ki, hogy ténylegesen milyen apa lesz.

2016. okt. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!