Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a vonzóbb?

Melyik a vonzóbb?

Figyelt kérdés
Természetes szőke(mindegy milyen árnyalat) vagy természetes barna(mindegy milyen árnyalat)??

2017. márc. 26. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szubjektív, szerintem barna.

Bár a sötétebb szőke barna szemmel is nagyon jól tud kinézni.

2017. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na most képzeld el, hogy ez nálam teljesen változó. Egyszer a szőke, egyszer a barna haj tetszik, valójában teljesen mindegy, mert nem ez a lényeg.
2017. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyban attól függ, hogy milyen a bőre/szeme színe, az illetőnek. Meg, hogy összességében hozzá mi illik.
2017. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán a természetes szőke. Az ritkábban fordul elő idehaza festék nélkül.
2017. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Annyira szubjektív mint a rohadt élet.

Nekem speciel a barna haj jön inkább be a kettő közül. De ettől még emberek millióinak a földön a szőke tetszik jobban.

2017. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, bőrtónus függő. Van akinek ugyanaz a hajszín jól áll, van akinek borzalmas.
2017. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól lesz valaki vonzóbb, hogy szőke (vagy barna). Ha valaki vonzó, akkor szőkén és barnán is az. Legfeljebb az egyik színnel jobban mutat, de ez sokmindentől függ.
2017. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!