Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » FIÚK! Szerintetek nem vonzóbb,...

FIÚK! Szerintetek nem vonzóbb, ha egy lány jó étvággyal eszik de nem túlsúlyos, hanem csak van rajta mit fogni, mintha csak tologatja az ételt és igazi modellalkat, esetleg a combjai sem érnek össze?

Figyelt kérdés

Fiúk! Szerintetek nem az a vonzóbb,szebb,ha egy lánynak normális teste van, magasságtól függően kb 50-60 kg között van, és eszik rendesen,szereti az ételt,nem csak tologatja, mondván "nem marad vékony ha ezt meg azt megeszi!", mintha folyamatosan a súlya miatt aggódik,teljesen vékony,ami persze,lehet vonzó,de nem hinném,hogy a szépség a nadrágjaink méretében rejlik. És itt ez NEM az anorexiásokra vonatkozik,hanem a mentálisan egészséges lányokra.

Még egy: szépnek találjátok ha egy lánynak nem érnek össze a combjai?


2014. jún. 20. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha zabagép, az akkor sem vonzó, ha mellette csontsovány!
2014. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted pontosan? Amúgy ezt tudom és ez igaz, de arra gondoltam,ha mondjuk egészségesen eszik,normális adagokat,nem zabál nyilván
2014. jún. 20. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Egészségesen eszik, normális adagokat (+mozog) = szép, csinos, egészséges, vonzó alkatú
2014. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Hát nekem van modell alkatú ismerősöm, aki két pofára tolja a legzsírosabb kajákat.

Ne haragudj, de az 50 kiló az nem a "van mit fogni" kategória. 60-75 kg, inkább így.

Amúgy nekem az a tapasztalatom, hogy a telt lányok szoktak csipegetni társaság előtt, és több vékony ismerősöm (nő) nem zavartatja magát, hanem eszik és nem nyíg a külseje miatt...pont ezért.

2014. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem ugyan nem érdekel, ki milyen étvággyal eszik. A túlsúlyos nők viszont nem tetszenek, utálok hájhurkákat fogni.
2014. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van akinek a vékonyak jönnek be, vannak akiknek a teltek.


Lehet, hogy egy adott időben valamelyik típus menőbbnek van tartva, emiatt hamarabb mondják rá azt, hogy ő a vonzó. A magyaroknak nagyon fontos szempont az, hogy valaki menő vagy sem. Nagyon erős szempont sajnos az ilyesmi.

2014. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!