Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az a pasi aki azt...

Szerintetek az a pasi aki azt mondja hogy egyszerre több nőt is tudna szeretni az mennyire szeretheti a párját úgy értem szerelemmel?

Figyelt kérdés

2017. márc. 28. 18:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Nos?
2017. márc. 28. 18:20
 2/8 anonim válasza:
100%
Elég érdekesen hangzik a kérdésed ,de van benne valami elgondolkoztató. De szerintem nem ,mivel ha szerelmes az illető az adott nőbe akkor nála nincs jobb és szebb most nem azt akarom ezzel mondani ,hogy más lányra rá sem nézhet ,de ha már megfordul az a fejében ,hogy van más is akit szerethet azon a nőn kívül , akkor talán nem is volt még igazán szerelmes .
2017. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Max a farkával szereti, és persze érez még kötődést iránta, de a szerelem kihűlt már.


Aki szerelmes, el van öntve az agya hormonokkal, az nem gondolkodik máson.

2017. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt kicsit félreírtad, vagy nem tudom hogy értetted.

Ha több nőt is tud szeretni, akkor nincs külön "párja", csak "párjai". Azokat viszont igen.

Ezt pszichológiailag már többszörösen bizonyították. Attól, hogy több emberről van szó, még lehetséges mindegyik iránt teljes 100%-os szerelmet táplálni. Ezt a nők természetesen nem szeretik, valamint szívesen vádaskodnak a "ha mást is szeret, akkor belém nem is szerelmes teljesen" szöveggel, ami egy hibás nyafogás csak!


Az igazi szerelem érzését lehet táplálni kizárólagosan egy ember iránt is, úgy hogy másokat csak szeretünk.

Az igazi szerelem érzését lehet táplálni kizárólagosan egy ember iránt is, úgy hogy mások felé több, mint szeretetet, de kevesebb, mint igaz szerelmet érzünk.

Az igazi szerelem érzését lehet táplálni több ember iránt is, úgy hogy másokat csak szeretünk.

Az igazi szerelem érzését lehet táplálni több ember iránt is, úgy hogy mindegyik iránt igaz szerelmet érzünk.

2017. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez elég meredek.. szerintem nem lehet egyformán több nőt szeretni egyszerre egy férfinak, egyforma szerelemmel, szeretettel..
2017. márc. 28. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Én amióta az eszemet tudom, több fiúba vagyok szerelmes, mert nem szokásom kiszeretni abból, akibe már beleszerettem. Nincs rá okom. Nem értem, amikor valaki arról számol be, hogy elmúlik neki a szerelem. Hiszen minél jobban ismered, annál több mindent tudsz benne szeretni.

És ahogy telnek az évek, mindig ismersz meg újabbakat, akik iránt szerelemre gyúlsz.

2017. máj. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4: Engem kifejezetten az olyan férfiak érdekelnek, akik több nőt szeretnek.

Sokkal vonzóbbak, mint azok, akik nem tudnak ennyire szeretni. Nekem a kizárólagosság olyan kirekesztés-féle. A szeretet nem kér semmit, csak van.

Az, hogy elutasít valaki embereket, az a szív zártságát mutatja nekem.

Nyilván van egy maximális érzelmi kapacitása az embernek, hogy hány emberrel tud fenntartani adott időkorlát mellett számára megfelelően mély kapcsolatot, de ez a régi királyoknak akár több száz fő is lehetett, ha egyszer csak a szerelemnek élhettek, mert nem volt más dolguk. 3-5 fő pedig igazán nem sok, ha más dolgod nincsen, csak a szerelemnek élni.

2017. máj. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Itt kicsit félreírtad, vagy nem tudom hogy értetted.

Ha több nőt is tud szeretni, akkor nincs külön "párja", csak "párjai". Azokat viszont igen. _"


Van olyan, hogy aktuálisan csak egy emberrel van kapcsolata egy többszerelmű embernek.

Hiába szeretnék én a Lajossal meg a Győzővel is együtt lenni, ha ők (most) velem nem.

Vagy Neked minden szerelmi szándékodat viszonozzák?:) Nekem nem!

2017. máj. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!