Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nezeget a kozossegi oldalakon,...

Nezeget a kozossegi oldalakon, lementi a kepeim es masoknak kuldozgeti. Van ra mod, hogy ne lathasson?

Figyelt kérdés
Mindegy ki az, mindegy miert, de hiaba vagyok privat instagramon, inaktiv facebookon es nem rendelkezem tobb kozossegi oldallal, o hamis profilokrol nezeget, belep a kozos ismeroseink profiljarol es onnan, aztan lementi a kepeimet es masoknak mutogatja. A profiljait mar letiltottam, ezert is hasznal mas profilokat. Lehet valamit tenni ellene? Masok is tudnak rola, de nem szegyelli magat, csak azert sem hagyja abba.

2017. márc. 30. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja.
2017. márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne legyenek nyilvános tartalmaid. Ha muszáj, megszakítod a közös ismerősökkel is a kapcsolatot, de minimum olyan szigorúra veszed a láthatóságokat hogy az ismerős ismerőse se láthassa.
2017. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak az ismeroseim lathatnak mindent, csak profilkepem van illetve boritokepem egy nyaralasomol. Sosem posztolok semmit, maximum masok az en oldalamra, de azok sem kepek
2017. márc. 30. 12:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor milyen képeket osztogat meg másokkal?
2017. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Figyelj kérdező, én megoldottam. Inaktiváltam a facebook fiókomat. Tedd ezt te is!
2017. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt a parat, ami kint van. Instagramon is van 8 bejegyzesem, feltorte egy kovetom profiljat aztan letagadta, o mar nem is kovet, de legalabb 10 kozos ismerosunk van akik kozel allnak hozzam es megprobalta mar feltorni oket is. De a lenyeg, hogy meg 2 eve felraktam egy furdoruhas kepet kulfoldon, gyonyoeu tajjal meg minden, o meg egybol mentette es kuldte szana szet, hogy mekkora kxrva vagyok. Hozza tennem, o egy lany aki utal, ezert terjeszti a kepeim
2017. márc. 30. 12:27
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom inaktivalni, az oztalycsoportban muszaly benne lennem, mindent amit oda irnak fontos tudnom
2017. márc. 30. 12:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne rakj fel egyetlen képet sem. Profilképet is vedd le egy időre. Aztán ha látja hogy nincs semmi érdekes rólad akkor csak leszáll a dologról mert nem tud felhasználni ellened semmit.

Egyébként ritka beteg ember aki ilyenekkel szórakozik...

2017. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Honnan jottel ra,h nezegeti a kepeidet,meg a tobbit?azt hittem,az nem latszik.

Legfeljebb ha a te kepedet megosztja.

Konkretan tudod kirol van szo?beszelj vele,es mondd azt ,h feljelented

2017. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezért már fel tudod jelenteni becsületsértésért, szóval mondd meg neki, hogy ne ugráljon. Egyébként jó szánalmas élete lehet, ha ezzel szórakozik...
2017. ápr. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!