Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyi változás hogy lehetett...

Ennyi változás hogy lehetett velem egy idő után?

Figyelt kérdés
Néztem a régebbi családi videóinkat és egy csúnya,durva,ideges termèszetű,izléstelenundok személyt láttam aki én voltam megvoltam döbbenve.Egy jóideje már más vagyok megszépūltem és sokkal finomabb,kedvesebb és vadból szelid lettem.Persze örūlök neki de hogy lehetett ennyi változás velem?
2017. ápr. 2. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Könnyedén.

Nagyon örülök neked. ))

2017. ápr. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ember egy idő után felnő, és van amikor a szellemi érés később következik be. Amikor már agyilag is úgymond felnőttél már teljesen máshogy fogod látni a régi önmagadat. Szóval teljesen egyszerű dolog. Akad persze pár kivételes eset is, amikor egy bizonyos életesemény miatt változik meg valaki, de szerintem nálad, meg sokaknál inkább az előbbi lehet, hogy csak simán felnőttél. :D
2017. ápr. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neki, hogy ilyen lettél. Most már jobban kinyílt a szemed, és észreveszed, ha valaki nem méltó módon viselkedik. Sokan vannak, akik egyszerűen azt hiszik, hogy a viselkedésük normális, és észre sem veszik magukon a rosszindulatot. De most már észreveszed a másikon a gúnyosságot és a rosszindulatot, ami nagy szó, mert sokan ezeket egyáltalán nem is veszik észre.
2017. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaja ráadásul egy rosszindulatu nő félreakart vezetni mikor mondtam neki hogy nem bizok mindenkibe és megtudom kūlönböztetni ki az aki árt és ki jön jószándékkal erre volt pofája azt mondani hogy nem jól csinálom hát dehogyis nem kiderūlt azért mondta mert ő is ártani akart.
2017. ápr. 2. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!