Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit ítélsz el?

Te mit ítélsz el?

Figyelt kérdés
Én az állatkínzást, gyermekbántalmazást és a rosszindulatúságot.
2017. ápr. 2. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szubjektíve mindent.

Objektive semmit.

2017. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Meg*

És mindenki, mindent, mit tapasztal, max nem tudatosan.

2017. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Állatkínzást mindenképp. A gyermekbántalmazást is valamennyire, persze, keménynek kell lenni vele, de nem ütéssel. Amit még elítélek az a hűtlenség. Az teljesen a bizalomra épül, de kezdem már azt hinni, hogy senkiben sem lehet 100%-osan megbízni. Nálam az állatkínzás az első helyen áll, azokra kapásból börtönt szabnék.
2017. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

Állatkínzás nálam is dobogós.

A csordaszellemet, pl. ha egyedül megy valaki az utcán és egy csoport gyökér önbizalmat merítve a létszámfölényből beleköt, piszkálja.

Gyermekbántalmazás szintén.

Rosszindulat, irigység (ez nálam azt jelenti, hogy adott ember nem tudja megemészteni, hogy a másik szebb/jobb valamiben nála és ócsárolja savanyúan, mintha az bármit javítana a helyzetén).

Általánosítást.

2017. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem az teljesen elfogadható, amikor az iskolás gyerek kap egy sallert, amiért unalomból félholtra vert egy két hónapos kiskutyát (hallottam már ilyesmiről), de attól szabályosan rosszul vagyok, amikor valaki rendszeresen üti-vágja a mondjuk 2-3 éves gyerekét a saját idegbetegségéből.
2017. ápr. 2. 15:31
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Legjobban azt, ha valaki szexuális orientáció, fogyatékosság, vallás, bőrszín alapján ítéli meg/el a másik embert.
2017. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Szerintem az teljesen elfogadható, amikor az iskolás gyerek kap egy sallert, amiért unalomból félholtra vert egy két hónapos kiskutyát (hallottam már ilyesmiről)"


Az a baj, hogy az ilyeneknél a verés nem ér semmit. A dühét egy újabb kisállaton fogja levezetni, titokban.

Írom ezt úgy, hogy bizony én is felpofoznám első reflexként.

2017. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is ezeket,meg lehet hogy furának fog hangozni...De az olyan embereket se tudom elviselni,akiknek feltünési viszketegségük van..Pl a K....vákat.stb..
2017. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

amivel napi szinten szembesülök az talán az elhízás.

egész nap azt látom,hogy az elhízott lányok nők önkritika nélkül belepréselik magukat ezekbe a feszülős ruhákba amikből kilóg a hasuk,úszógumijuk,látszik ahogy fodrozódik a lábukon a narancsbőr...

én meg úgy vagyok vele,hogy az egészség egy ajándék,és ilyen felelőtlenül és lustán elpocsékolni elhízással nem szép dolog.

ahogy szégyentelenül és önkritika nélkül kéretlenül közszemlére tenni is a rossz ízlés netovábbja.

2017. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rosszindulatot, állatkínzást, előítéletességet, igénytelenséget.
2017. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!