Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért tartsák...

Az emberek miért tartsák viccesnek Hofi Gézát, Antal Imrét, Galla Miklóst, Besenyő családot meg ilyeneket?

Figyelt kérdés

Szerintem egyáltalán nem viccesek! Kicsit sem viccesek!

Az is lehet, hogy Hofit is azért tartsák viccesnek mert meghalt és így tiszteletet mutatnak ezzel? NEM VICCESEK!



2017. ápr. 3. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Értelmes ember szubjektív témában nem kezd bele vitába. Főleg nem akarja lenyomni mások torkán azt amit ő érez.


Neked nem vicces? Oké. Ezért kár volt kérdést kiírni.

2017. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2017. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Általában az aktuális fontos témákat boncolgatták, ami lehet,hogy neked nem vicces, mert nem érted miről van szó.

Lehet egy mai Kiss Ádám videó sem lesz annyira vicces 20-30 év múlva,mert pl a mostani helyzetre reagált dolgok nem lesznek érthetőek annyi idő után.De mondjuk szerintem aki tájékozott,az megérti.

2017. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Azért tartják viccesnek, mert jókat lehet rajta nevetni.. Ha szerinted nem az, akkor számodra nem az. Ennyi.
2017. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Ha képes vagy ebben a mondatodban a "tartsák" szót használni a "tartják" helyett, akkor nem csoda, ha nem érted, miért viccesek.
2017. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

" Tartsák"

Ez igy helyes, vagy csak " tarcsák ".?

Kerepestarcsa is úgy jó. Nem Kerepestartja.

2017. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hofi számomra sem vicces szubjektíven, viszont objektíven látom a humort benne, csak elismerem, hogy "más korosztály humora".


Sokan nem tartják viccesnek Rokker Zsolttit sem, de én pl. igen, mert az én gyerekkoromból készültek a történetei (kora kétezres évek). Sokszor nem is a viccekért kedvelem, hanem a hangulatért, kidolgozottságáért, korképéért.


Antal Imre számomra egy unikum, bár ő is más korosztály humora, de nagyon tetszik a stílusa, egy időben utánozni próbáltam azt a hanglejtést.


Galla számomra a szóviccek és a groteszk/abszurd humor koronázott királya az országban, ő az aki szinte bármikor megnevettet.


Olyan pedig, hogy "Besenyő család" külön nincs, ez a L'art pour L'art egyik visszatérő karaktercsaládja. És elismerem, hogy mára nem vicces, elfáradt gegek maradtak csak. A színvonalzuhanás jól látható: 1994-1995-1996 a csúcs, az akkori szilvesztei különszámok máig idézgetve vannak. Aztán jött Pethő Zsolt, enyhe romlás, de még mindig jó. Aztán jött a TV2-es adássor, már gyengülget, de még úgy "fair", pár új jó poén is sikerült. Aztán ma a Comedy Centralos műsorok már csak gyenge turnéknak tűnnek. Idősek is már a humoristák, és hiányzik a Galla féle +


Amúgy elég tudatlan vagy, ha halottnak tartod Gallát meg a L'art-osokat.


És a "tartsák"-ot így ne használd, mert nagyon kocsmai/cigányputris íze van.

2017. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még igaz, kérdező?
2017. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Hofit nem találom viccesnek, a mai stand up comedysokat sem, a többi felsoroltat viszont igen. Egyéni ízlés. Nevess azon, ami szerinted vicces, nem tilos.
2017. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!