Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jövőre leszek kilencedikes,...

Jövőre leszek kilencedikes, legjobb barátnőmmel egy suliba fogok járni, ismerkedni szeretnék másokkal is de ő mindig ott van, hogy mondjam meg neki finoman, hogy én más emberekkel is jóba szeretnék lenni, ne csak egymással foglalkozzunk?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.

2017. márc. 12. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki hogy mar alig varod hogy uj emberekkel is megismerkedj, tudod ilyen kis celzasokkal, aztan figyeld a reakciojat.
2017. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet! :D
2017. márc. 12. 15:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet ő is így gondolja és magától menni fog a dolog.
2017. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális, mond meg nyugodtan neki. Lehet, hogy ő is ezt szeretné csinálni.
2017. márc. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van nyugi :D
2017. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezért nem szeretnék vele egy suliba menni.Eleinte egy közeli suliba akartam menni,így természetesen ő is,aztán kicsit megváltoztak a dolgok,többszáz kilométerre innen találtam magamnak egy iskolát,őt pedig nem engednék és nem is akar koleszos lenni,így ez megoldodott.Na meg azóta valamennyire el is távolodtunk egymástól,talán a közelbe se akarna velem egy iskolába járni.

Azóta beszéltél vele erről?Ha nem,akkor próbálj finoman célozgatni

"De jó lesz majd új embereket megismerni"

"Remélem találok barátokat majd"

"Olyan jó,hogy csak téged ismerlek innen,így tudunk könnyen másokkal is barátkozni"

Sok szerencsét,remélem jól jössz ki ebből!

2017. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!