Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, ebben az esetben mit...

Nők, ebben az esetben mit tennétek? Vagy ez hogyan zajlik általánosságban?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a nők párban vagy akár többen járnak WC - re. Ha valamelyikőtöknek hasmenése van, azt hogyan oldjátok meg? Előtte utaltok rá diszkréten, hogy most egyedül mennétek vagy nem szóltok és ugyanúgy történik minden? Ha fültanúja vagytok, hogy a másiknak megy a hasa, kimentek? Vagy utána hogyan beszéltek egymással? Nem tartjátok cikinek? Mármint természetes emberi dolog, csakhát engem mondjuk zavarna férfi létemre. Idegen nem, de ha ismerem és utána még ugyanúgy beszélünk...

2017. ápr. 4. 00:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de utoljára gimnáziumban jártam a barátnőimmel vécére, így nem merül fel ez a probléma.
2017. ápr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Istenem, ti férfiak honnan veszitek ezt a rengeteg hülyeséget a nőkről? :D Egyébként titeket nem zavar, hogy egymás előtt veszitek elő a farkatokat a piszoárnál? Vagy ez is csak legenda, mint hogy mi csapatosan járunk szarni?
2017. ápr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tesómmal voltam plázában és ott rámjött, akkor mondtam hogy hát most megyek és kifosom a belem, brb :D Sőt azóta mégegyszer volt hogy vele ettünk és meghajtott, szóval mindig ezen viccelődik ha plázában járunk. De tesókkal más.


Barátnővel csak egyszer volt ilyen, épp hazafelé tartottunk suli után és valami rossz kínait ettem és sürgősen mennem kellett. Akkor kamuztam valamit hogy miért megyek másik irányba és nyilvános wc.


Ha barátnővel ketten megyünk mert neki is kell wc-re mennie, akkor én szólnék neki hogy szerintem ne várj meg, mert gáz van, remélem van mobilneted mert pár percig nem jövök ki :D Kicsit kellemetlen lenne, de ez van.

2017. ápr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkinek, akivel beszélsz, volt már hasmenése.
2017. ápr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Engem nem zavar

Multkor haverokkal 4en pont egyszerre kellett nagyozni, es beultunk egymas melletti fulkebe a plazaba..hallotunk mindent kinek hogy csobog milyen budos..eletembe nem rohogtem olyan jot mint akkor sz#;_ras kozben:D :D :D

2017. ápr. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
na persze:D
2017. ápr. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Középsuliban mentem utoljára többedmagammal a vécére. Na jó, hazudok, buliban is álltam már közösen a sorban baráttal, ismerőssel. De akinek sürgős a dolga, azon szerintem látják a többiek, hogy itt nem lesz alkalom ráérős, szemöldökigazító csevegésre.
2017. ápr. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Igen, mi nők, mindannyian köztudottan párban járunk wc-re. Ti férfiak meg, köztudottan, a piszoárba sz@rtok. Mindannyian. És részletekbe menően elmesélitek milyen a hasmenésetek éppen. Mindannyian. (Van ilyen kollégám)

Ha mosdóba megyek (mindegy, milyen okból), akkor szólok a többieknek, hogy elmentem a mosdóba, vagy hogy 5perc múlva visszatérek, ha jön ügyfél akkor nem keresnek feleslegesen, hanem leültetik.

Ha beteg vagyok, akkor hazamegyek.

Ha kollégáról megtudom, hogy rosszul van (akár a fent említett hasmenés), akkor megkérdem, nem-e akar hazamenni, vagy kér-e gyógyszert.

2017. ápr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Én speciel egyedül járok wc re, nincs szükségem ehhez társra...
2017. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Haha, vicces válaszok érkeztek. Nem gondoltam, hogy ezen a megfogalmazáson ennyien fennakadtok. Szóval akkor az is legenda, hogy egyik barátnő mondja a másiknak: kiugrom a mosdóba, másik meg rávágja: en is megyek. Számtalanszor voltam fültanúja ilyesminek a munkahelyen, szóval akkor lehet a környezetemben elő nők mind mutánsok. De azt meg soha nem hallottam, hogy most inkább ne gyere, jó? Xd De akkor tegyük fel, hogy szimpla veletlensegbol mentek be egymás előtt, szerintem akkor is ciki. Amúgy meg tudom, hogy mindenkinek volt hasmenése, akivel beszélek, de szerencsére nem kellett végighallgatnom őket....
2017. ápr. 5. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!