Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a nagyszájú...

Miért van az, hogy a nagyszájú emberek utálják a csendeseket?

Figyelt kérdés
Nekem kéne utálni őket mert mindenben elnyomnak és sose érvényesülhetek emiatt, ezen kívül még nem értem, hogy sokan mért hiszik azt hogy aki nagyszájú az mindenben jó.
2017. ápr. 5. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyszerű. A nagyszájú emberek azért nem foglalkoznak,barátkoznak a csendesebb társaikkal mert unalmasak számukra. Legalábbis én most magamból indulok ki. Egy csendesebb lánnyal nem tudok barátkozni, nincs közös témánk mert alig szólal meg ha beszélgetünk jobban mondva beszélek. Kínos helyzet mikor valakivel próbálsz beszélni és nem tudsz vele mert alig mond valamit. Én legalábbis nem látom. A nagyszájúak nem jók mindenben mielőtt bárki azt hinné csak ők mernek véleményt nyilvánítani nem félnek megszólalni. A csendesebbek elvannak magukban,alig mondanak valamit ha van saját véleményük valamivel kapcsolatban akkor félnek megszólalni hátha "nekitámadnak" vagy leszólják őket.
2017. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én legalábbis így látom*
2017. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csendes emberekkel is lehet beszélni, sőtt általában sokkal érdekesebbek mint a ripacs, felszínes emberek. Nem utálják, hanem lenézik, alábbvalónak tekintik a halk embereket, én is találkoztam 101 ilyen emberrel, s mikor leakarnak kezelni, elmondom a véleményemet, visszaszólok ha kell, s akkor koppan nekik hogy hát én is ember vagyok, velük egy szinten, s utána már tisztelnek, ilyen lelkileg rohadt emberek mind, és visszaélnek azzal hogy pl. te visszahúzódó vagy, ne se törődj vele, xar ember sok van, te is ne legyél az.
2017. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem ilyen tipusú csendes vagyok amit leírtál. Szívesen beszélgetek velük és nincs olyan hogy elfogy a téma, de valamiért mégse szeretnek.
2017. ápr. 5. 15:01
 5/7 A kérdező kommentje:
amit leírtam elsőnek szólt
2017. ápr. 5. 15:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne általánosíts, én csendes vagyok, de ismerek rendes nagyszájú embereket is, akikkel nincs semmi bajom, jól kijövünk egymással.


2. Sajnos tényleg vannak olyan nagyszájú emberek, akik ezt teszik, de ezek suttyó prolik, még arra se méltóak, hogy leköpjem őket.

2017. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En nagyszaju vagyok, de nem piszkalok meg bantok senkit, aki csendesebb, mert regen en is ilyen voltam, amikor nagyon szorongtam. Meg amugyse bantanam, mit artott o nekem azzal, hogy csendes? Mondjuk amikor az osztalyban elel kell donteni valamit es csak 4en vagyunk hajlandoak megszolalni, aztan meg puffognak, hogy "megint az a negy ember dont el mindent", akkor ugy szajba tudnam vagni nemelyiket, miert nem akkor nyitja ki a szajat, amikor kene? Ja, mert hogy mi lenezzuk, meg elnyomjuk... hat egyaltalan nem, csak bekepzeli, mert kisebbsegi komplexuasa van, de probald meg megmagyarazni neki.

Egyik legjobb baratnom is csendes tipus, de o is azert, mert szorong. De nem is puffog...

Mondjuk amikor valaki buta es nagyszaju az tenyleg irritalo, de nalunk egyaltalan nem errol van szo.

2017. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!