Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az életben a nagyszájú, egós...

Az életben a nagyszájú, egós emberek viszik valamire, míg a csendes, nyugodt emberek a csicskák?

Figyelt kérdés
Én ezt egyre inkább így gondolom, mert ahány helyen eddig voltam, a főnökök/csoportvezetők mind nagyszájúak voltak, nem is lehetett nekik visszaszólni... A nyugodt, visszahúzódó ember meg nem is tud visszaszólni mert elveszik a hangja az ordibálás mellett...

2015. nov. 25. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

szerintem ez nem igaz...


22F

2015. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik.
2015. nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hang nélkül nem lehet érvényesülni.
2015. nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A csendes főnöknek sem lehet visszaszólni.
2015. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Annak idején boldogult Brenner Györgynek volt egy csodálatos karikatúrája, ami az ember szája és agyának nagysága közötti fordított arányosságot mutatta be. Szóval kérdező jól látja.
2015. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés.

Rosszul látod sok 1 féle negatív tapasztalat miatt.

2015. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én főnököm teljesen szótlan. Elmormogja mit kell csinálni és ennyi.
2015. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A nagyszájú, egós emberek általában nagyon határozottak és magabiztosak. Igazából ez a kulcsa az egésznek. Egy nyugodt, csendes ember is tud érvényesülni, hogyha látszik rajta, hogy magabiztos.


Viszont, aki nem magabiztos, az nagyon nehezen fog előre jutni az életben...

2015. nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem így látom. A nagyszájú, egós ismerőseim rendszerint kevés ésszel rendelkeznek és csak röhögnek rajtuk, senki nem veszi őket komolyan. A nagyszájú főnökök a való életben lehet hogy papucsok. Jellemző, hogy a fos magánélettel rendelkezők, a munkahelyükön vezetik le a frusztráltságukat.


A csendes, nyugodt, de magabiztos emberek nem lesznek soha csicskák, mert tudnak érvényesülni.

2016. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

utolsó: azért nem mondanám... Nálunk is a főnök az isten, azzal ordít akivel akar, amugy tényleg a beosztottain vezeti le a feszültséget... Az hogy papucs azt nem tudom mondjuk, csak azt hogy sok pénze van a szemétnek...

Azt mondod hogy a csendes ember nyugodt, higgadt? Itt vagyok én csendes ember vagyok, de mindig gyomorideggel járok munkába, hogy mikor fog már megint ordítani az a szemét... HOl a nyugodtságom????

2016. júl. 11. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!