Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A családom szeretne kimenni...

A családom szeretne kimenni amerikába azonbelül coloradoba. Ott milyenek az emberek? Hol lehet házat venni? Az én végzettségem kereskedelem és marketing, eltudok helyezkedni valahol vele? Akik nemtudnak értelmes választ adni ne irjanak ide!

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ugyanolyanok az emberek, mint bárhol máshol. Házat venni az ingatlanügynökségeknél lehet. El tudsz helyezkedni valahol.


Remélem értelmes volt a válasz, és segítettem!

2015. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy szeretne egy dolog, de van már fix munkahelyetek előre? Zöldkártya nélkül nem megy a dolog.
2015. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ne parancsolgass!!!!!!!!!!!
2015. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
hát, kezdőtőkének kell olyan 50-100 millió közötti összeg, ott élő rokon, aki fogad titeket, munkahely, ahol már legalább egy éve dolgoztok.Emberek ugyan olyanok mint bárhol máshol. Kereskedelem és marketinggel nem hiszem hogy el tudsz helyezkedni, hacsak nem beszélsz társalgási szinten az adott ország nyelvén, és felsőfokon még legalább két idegen nyelven.
2015. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Feltetelezem,hogy legalisan akartok kint maradni, nem ESTAval mentek ki. Tehat, ami munkahelyet illeti, nagyon nehez elhelyezkedni a mostani gazdasagi helyzetben, diplomad itt sajnos nem er semmit, itt kellene valamit befejezni. Ha nincs elore megszervezett munkahelyed, barmilyen munkat kell elfogadnod amit ajanlanak, es onnan probalni tovabb jutni. Ezt sajat tapasztalatombol mondom. Kulonben marketing szakmaban meg nehezebb lesz, itt minden masodik munkakereso azt vegezte. De meg lehet nezni valameyik siton, peldaul monster.com milyen ajanlatok vannak. Hazat venni persze lehet de amig nincs allando jovedelmed nem fogsz hitelt kapni, keszpezzel kellene fizetni. Es ahogy az elobbi valaszolok irtak, ugyanolyan emberek vannak ott is mint mashol, esetleg valamivel gazdagabbak. Colorado teli van nagyon gazdag helyekkel. A termeszet fantasztikus.
2015. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
na,egy újabb álmodozó aki kérdezi a vakot,de persze csakis "normális" válaszokat vár.....
2015. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6-os, itt nem mindenki "vak". En peldaul tobb eve elek USA-ban es nagyon jol ismerem az itteni viszonyokat.

Tolem biztosan "normalis" valasz fog jonni,

2015. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es! Én nem az a válaszoló vagyok, akit megtámadtál.. :D


A vak azt jelenti, hogy a kérdezőnek fingja sincs arról hogy miről beszélsz és mit kérdez. Csak ír valamit a nagyvilágba. És nem azt, hogy a válaszadók "vakok", azaz buták, vagy nem tudják a dörgést.


Te értelmes választ adtál, egy értelmetlen kérdésre. De szerintem egyébként is csak troll a kérdező.

2015. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves elozo, nekem is ugyanaz a velemenyem, bar megprobalok mindig valami ertelmeset belenyomni nem tul ertelmes fejekbe, az meg regi szokasom azokbol az idokbol amikor meg tanitottam. Minden jot.
2015. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a 6-os vagyok....a 8as nagyjából leírta hogy mi az "vak"

amúgy arra gondoltam én is,hogy a kérdező kérdezget itt bele a nagyvilágba,azt közben azt sem tudja hanyadikán van elseje.....

2015. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!