Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az emberek akik fiatal...

Azok az emberek akik fiatal felnőttek, és anime / mangát néznek olvasnak, azok hogy tudnak azonosulni az ékt 12 éves karakterekkel? Lehet belül ők is gyerekek maradtak? 20f

Figyelt kérdés
2017. ápr. 10. 21:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ékt=ált
2017. ápr. 10. 21:28
 2/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sokban nem 12 évesek.

Ahhoz képest, pedig meglepően sok akadályba ütköznek, ami egy felnőttnek is kemény dió.

Én elég sok rajzfilmet nézek, ott is könnyen azonosulok bárkivel. :D

16/L

2017. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Pont úgy ahogy a könyvek, videojátékok vagy filmek fiatal főhősivel. Már tapasztaltunk olyat, felismerjük az életszituációt és hogy akkoriban milyen kis problémák milyen nagynak tűntek.

Bár szerintem az animék nagy része elég gagyi, és elég gáz, de azért van köztük nagyon sok jó is. Attól hogy rajzolva van, ha jól meg van csinálva, ki van dolgozva a történet, világ, karakterek és az egész akkor nagyon jó is lehet. Az a baj hogy míg régebben pont azért szerettem mert elidegenedett a nyugati szexre épülő médiától, az animék mostanára még rosszabbak lettek ilyen téren. De ettől függetlenül évről évre egy-egy jó becsúszik közéjük.

Amit én nagyon ajánlok az az Utolsó Léghajlító (Avatar The Last Airbender). Bár ez nem anime hanem rajzfilm, de nagyon jó minőségű. Bárkinek bátran ajánlanám. Ott is egy 12 éves srác a főhős, de a show a kezdeti gyerekes jelenetek mellett nagyon komoly témákat is érint. Természetesen olyan szinten ami egy gyerekshowtól elvárható. Azt ajánlom hogyha belenézel akkor ne magyar szinkronnal nézd, mert bár az se förtelmes, de az angol szintjét távolról se közelíti meg.

2017. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem valahogy sose jutott eszembe hogy a főhősök mennyi idősek lehetnek. Azért szeretem az animéket mert mindig találok olyant ami az aktuális lelkiállapotomat tükrözi.


21/L

2017. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyanpasu~
2017. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem azonosulok velük, egyszerűen csak szórakozok miközben nézem. Ennyi.
2017. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én kevés animét nézek már mert 99%-ban vannak gyerekes idegesítő karakterek és nem tudok velük azonosulni, a komolyabb hangvételű animékben pedig általában fiatal felnőtt vagy felnőtt szereplők vannak.


18/F

2017. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
csak a lányok miatt nézem
2017. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha egy jó történetet mondasz el, akkor szerintem mindegy a szereplők életkora. Mindenkiben vannak jó és rossz tulajdonságok, amik kortól, nemtől, és kultúrától függetlenül mindenkiben megvannak, és ez lehet kapcsolódási pont. Meg ennyi erővel sok 12 éves oda meg vissza van a 30+os, gazdag, sikeres Batmanért, pedig hótziher, hogy nem sok közös van bennük.
2017. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egyet mondok. Berserk...
2017. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!