Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, hogy egy plátói...

Van olyan, hogy egy plátói szerelem végigkíséri az ember életét, és sose múlik el, nem lép más a helyére?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 11. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
"Az első szerelem mindig szebb a többinél, az első szerelem mindhalálig elkísér..." 🎵🎶🎶
2017. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem senki nem pótolhatatlan, azt hisszük igen, de mindig kiderül hogy mégsem. A plátói szerelem elmúlik ha jön valaki aki fontosabb lesz számunkra, és kölcsönös lesz. Az első szerelem meg annyiban másabb mint a többi hogy hiszünk mindenféle szépben, de egyáltalán nem a legszebb, főleg nem felejthetetlen.
2017. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De elsö szerelmet.is el lehet felejteni egy szebb szerelemmel , már attol függ melyik az első a viszonzatlan elsö vagy viszonzott első,ha az első viszonzatlan a második meg viszomzott , én a#1 elfelejtettem egy sokal szebb viszonzottal de elmult mert.szakitot, ne sirassatok :(((((( , remélem elfogom felejte i ,de idővel elfogja felejtetni egy szebb az bizti
2017. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, mert előbb-utóbb jön egy másik. Hacsak valami nagyon fura dolog miatt nem tud találkozni ellenkező neművel élete végéig.
2017. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!