Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért undorodom az emberektől?

Miért undorodom az emberektől?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és egyszerűen nem tudok megbarátkozni az emberi testtel.. sőt, igazából semmilyen élőlény testét nem tudom természetesnek venni.


A haverjaim elég sokszor poénkodnak "fiús" dolgokkal (szellentés, büfögés, fikázás, pisilés, székelés, maszturbálás..stb.). Nem feltétlenül mutatják be ezeket a dolgokat, de sokszor ebből ered a poén..

A probléma, hogy nekem még ezekre a dolgokra gondolni is nagyon kínos és undorító.

Már az is gusztustalan, ha valaki eszik. Többször volt, hogy valakivel közösen ettem és elment az étvágyam, mert belegondoltam, hogy mi történik a szép étellel a szájában.

Undorító, ha valaki a közelemben érezhetően lélegzik, ha túl közel van az arcomhoz, ha valakik csókolóznak.. stb.


Már lassan a lányokat sem kívánom, mert belegondolok, hogy ugyanazt csinálják pl a wc-n, mint én, akkor túlzás nélkül hányingerem lesz.

Ma a buszon egy náthás nő ült mellettem és nagyon nehezen tudtam megállni, hogy ne tegyek valamit, mert elképesztően taszított, hogy fújta az orrát és köhögött.


Még felizgulok, de már egyre nehezebben... belegondolok, hogy izzadnak a lányok és elmegy a kedvem.


Ez normális?


2017. ápr. 11. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
szia teso en pont igy erzek ezert megertelek.
2017. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Ez eléggé nem normális, hiszen a testnél természetesebb dolog nem létezik, mégis undorodsz tőle. Az rendben van, hogy taszítanak a proli poénok, de ennyire irtózni attól, ami bizony természetes, nem egészséges dolog. A saját tested funkcióitól is ennyire undorodsz?

Ez amúgy a fóbiák előszobája, a mélyére kéne ásnod, mitől ilyen traumatikus ez a számodra, ha kell, szakember segítségével, különben a saját életminőségedet fogod ezzel elrontani, nem is kicsit.

2017. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem megtaláltam ennek a kérdésednek az elődjét is. :D Figyelj, ez tényleg nem normális. Túl sokan agyalsz dolgokon. Meg kellene próbálnod kicsit lazítani és "kikapcsolni" az agyad, hogy ne jussanak ilyenek eszedbe. Nyílván olyan mindenkinél van, hogy mondjuk valakinek a szagát undorodik. De normális esetben, ha például meglátsz egy szép lányt nem arra kellene gondolnid, hogy mit csinál a wc-n...Keresd a szépet az emberekben. Vagy próbálj olyanok közelében lenni, akik számodra "vonzóak". Így hátha elmúlnak majd az ilyen jellegű gondolataid.
2017. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A saját testeddel ki vagy békülve, vagy magadat is utálod?Ez valami pszichés dolog lehet nálad, talán gyerekkorodban történt veled olyan dolog,ami ezt kiváltotta belõled.A szüleid is ilyenek?
2017. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el vizionálni amikor eszel arrol, hogy a te szádban mi történik a szép étellel? No meg a WC-n miket csinálsz? Aztán ha nagyon éhes leszel, vagy nagyon sürgösen kell WC-re menned rájössz, hogy ezek milyen jo dolgok:-)
2017. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!