Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra milyen a tökéletes...

Számodra milyen a tökéletes hely? Hol lennél szívesen? Hol lennél boldog és éreznéd magad biztonságban?

Figyelt kérdés

Leginkább kitalált helyekre vagyok kíváncsi, de ha számodra egy valódi az ideális, írd le :)


Milyen a te tökéletes világod?


2017. ápr. 12. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Ez amúgy nagyon nehééz :D

De ha száll a fantáziáám.. akkor olyan helyet képzelek eel , ami egy kisebb sziget , kevesen élnek ott , de mindenki jóban van mindenkivel , körölöttünk gyönyörű tenger , pálmafáák , rajta függőágy :D az egzotikus gyümölcsök.. :D♥ vaagy minden cukorkából meg wattacukorból van. :D minden szép szines :D :D

Dee nagyon tetszene egy olyan kis világ is , ami a víz alatt van :D ♥ naa igen ez jóó lenne.

2017. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hely nélküli. Nem térhez és időhöz kötött. Semmihez sem kötött. Lebegni a végtelen űrben, miközben én vagyok az űr és ami lebeg. Ahogy Karinthy mondja: "Álmomban két macska voltam és játszottam egymással."
2017. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már az 1969-es években is megkérdezték.

Omega dalt is csinált ebből.


[link]

2017. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Otthon fizikális manifesztációjában. Örökk 18 fok, örök zöld megő, stb, szerelmemmel s minden barátommal, örökkévalóságban meditálva.


20f

2017. ápr. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Örök nyár, kellemes kisvárosi környezet, semmi mérgeskígyó, pók, tornádó, lavina, vagy hasonló életveszélyes dolog. Megélek gyümölcstermesztésből és festészetből, úgy hogy kényelmesen meg tudok adni mindent a családnak. Nincsenek terroristák, se háborús övezet a közelben se, a közbiztonság jó. Van saját tengerpartja és hegyek is vannak a közelben.


Kb. mint Portugália vagy Szicília nyáron, egy Disney családi filmben. :)

2017. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy erdő mélyén egy kunyhóban egyedül, mindenféle embertípustól távol (internet és könyvek társaságában), vagy pedig egy világítótoronyban egyedül (internet és könyvek társaságában).
2017. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok számomra a tökéletes hely! :)
2017. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!