Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol van olyan hely, ahol egy...

Hol van olyan hely, ahol egy hétig biztonságban tudhatnék egy rendszám nélküli autót?

Figyelt kérdés
Bizonyos okokból mindkét rendszámot le kell adnom egy rövid időre, a lakótelepi parkolóban azonban nem merném hagyni, mert hallottam olyan esetről, hogy a parkolóban talált rendszám nélküli autót elvontatták. Hol lehetne ott hagyni?
2012. ápr. 9. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Közút mentén semmiképp, hiszen ott ugyanúgy parkoló autónak minősül mint ha a parkolóban állna, bár szerintem ha letakarnád ponyvával senki nem próbálkozna meg az elvontatásával.
2012. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt, a 12. kerületben több éve áll egy autó, rendszám nélkül, törött lökhárítóval.. senki nem foglalkozik vele.

Ha itt a budai oldalon, egy kis mellékutcába leparkolsz, mondjuk olyan helyen, ahol nincs nagy forgalom, akkor nem hiszem hogy elvontatják. Egyébként pedig tegyél be egy cetlit hogy hívjanak fel ha...

2012. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a IX. kerület megfelelő akkor azt hiszem tudok segíteni egy zárt udvarral.
2012. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat és a segítség felajánlását is, sajnos Székesfehérvárról van szó.
2012. ápr. 10. 02:52
 5/5 anonim ***** válasza:
akor sztem takard le ponyvával, és parkold le valami kertesházas kis utcában, ha lakik ismerős a közelben, ő akár rá is tud nézni néha.
2012. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!