Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen betegsége...

Szerintetek milyen betegsége lehet a tanfolyamtársamnak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Október óta járunk tanfolyamra, egy 40 fős szuper társaság jött össze. Van egy 27 éves lány, és borzasztóan félelmetes, ahogy megnyilvánul. Magyar származású, tiszta és ápolt. Elsőre senki nem mondaná meg, hogy az elméje el van borulva. Legelsőnek, mikor odajött hozzám, állította, hogy az én unokatestvérem az ő szomszédja és én azért nézek rá furcsán, mert az unokatestvérem biztos mondott valamit nekem róla. (Egy szót nem váltottunk ezelőtt, honnan tudná hol lakik az unokatestvérem?!) A másik eset az volt, mikor hamarabb elment a tanfolyamról, mint én, aztán mentem haza én is és mögém toppant az utcán. Akkor is elkezdett beszélni valamiről, de figyelmen kívül hagytam. Mostanában pedig nagyon elharapódzott a dolog. Azt állítja, hogy az egész csoport lopni jár, és mindenféle alaptalan hülyeségeket beszél. Volt olyan, hogy bement egy boltba, odament az eladókhoz és megkérdezte, hogy róla beszélnek-e? Aztán egy másik eset, mikor leállt egy pappal szitkozódni az utcán. Az egyik osztálytársamat pedig meggyanusította, hogy ellopta a kb 50 Ft-ot érő tollát, holott köszönő viszonyban sincsenek.

Sorolhatnám még a furábbnál furább eseteket, de azt hiszem elég. Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehet fellépni ellene, mert egy közveszélyes bolond, aki azt hiszi, hogy mindenki róla beszél és vele foglalkozik. Valamint szerintetek ez skizofrénia lenne? Mert nem látja be, hogy beteg, valótlan dolgokat állít, szerintem üldözési mániája van és random emberekkel ordibál az utcán.

A válaszokat köszönöm.


2017. ápr. 13. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Üldözési mánia. Ha teheted inkább kerüld el.
2017. ápr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos hétfőtől péntekig egy légtérben vagyunk vele, azért köszi.
2017. ápr. 13. 08:32
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
hat ezt be kene zarni elmegyogyintezetbe, ilyen emberek szabadlabon hagyni, edes istenem....
2017. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elméletileg a rendet nem bontja a csoportvezetőnk szerint. Bár tegnap dühösen osztott szét mindenkinek egy példányt, figyelmeztetés gyanánt, hogy 1 utolsó esélye van már ennek az eszelősnek. Még van 4 hónap a suliból, addig biztosan lesz incidens és kicsapják. Volt alkalmassági vizsgálat, mielőtt elkezdődött a tanfolyam, bár igaz ott megmérték a vérnyomást és megkérdezték dohányzol-e. Szóval sokat nem ért. Mindenesetre félelmetes, és valóban zártosztályon a helye.
2017. ápr. 13. 09:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Pszichés betegségei vannak. Nem tehet róla. Ez eddig üldözési mánia.

Volt olyan baratnőm akivel sétáltunk az utcán. Elment a túloldalon két vihorászó tini. Erre bnőm totál kiakadva mondja nekem miert nevetnek azok az idegenek rajta. Mondtam neki ide se néztek. Biztos nem rajta. Erre mégjobban kiborult. Nem csak emiatt de mar nem vagyunk bnők. Rossz gyerekkora volt apa nèlkül.

2017. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aláírom, hogy nem tehet róla, de akkor közösségbe se kellene engedni.
2017. ápr. 14. 13:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Ultraparanoia.
2017. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt kifejtenéd bővebben?
2017. ápr. 17. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!