Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék olyan mint...

Hogyan lehetnék olyan mint Soma Mamagésa?

Figyelt kérdés

Számomra ő volt a nagybetűs Nő. Kedvelem ezt a felszabadult stílusát, hogy rálát a dolgokra, a sok tapasztalalt, és az a nyugalom és önbizalom amit sugároz nagyon elragadó és inspiráló :)

A külseje meg főleg, igazi nőcis, csinosan öltözik.

Kérlek ne bántó megjegyzéseket írjatok hogy hízz meg, vagy bármi más, érdemi válaszokat kérnék :)



2017. ápr. 13. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a nő elég "egyközpontú", ha érted: csak a szex. Ha megfigyeled, vagy végighallgatsz egy interjút/ műsort stb vele, mindig a farkak meg a puncik érdeklik.

Szerintem ez állatira beteges, hogy valakit csak ez foglalkoztasson.

Nőként mondom, hogy vannak fontosabb dolgok az életben :D

Kicsit elfajzott egy teremtés szegény...

Szóval ha megfogadsz egy tanácsot, igen, szedj magadra önbizalmat, egészséges testképet, öntudatot, szexuális magabiztosságot, de azért ha lehet találj valami más érdeklődési kört is ezek mellett.

Mert szerintem nagyon korlátolt jellemre vall, akinek ez az egyetlen humor forrása; és mint tudjuk a humor típusa jellemzést ad az intelligenciáról is...

2017. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!