Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » "Soma Mamagésa" Most mi...

"Soma Mamagésa" Most mi értelme volt felvenni ezt a gyökér celeb nevet?

Figyelt kérdés
Először a rádióba hallottam és fingom nem volt ki az, aztán rájöttem. De mi az oka hogy kitalálta magának ezt a nevet? egyáltalán tudja ez a hülye tyúk mi az a "gésa"? :D
2013. dec. 10. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, hogyan találta ki, de őszintén bevallom én rosszul vagyok tőle. Fiatal korom óta nagyon érdekel a gésák világa, rengeteg könyvet olvastam róluk. Szerintem elég nagy tiszteletlenség volt felvennie ezt a nevet, szerintem nem is tud róluk semmit, csak gondolta, jól hangzik majd... Semmi közös nincs benne és egy gésában.
2013. dec. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2002. február 12-én (a ló évének bejövetele napján - s Soma tüzes lónak tartja magát) debütált új zenekarával, melynek neve: Soma MG (azaz: mamagésa. Innentől kezdve használja ezt a művésznevet.)
2013. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk Spitzer Gyöngyi névvel nem is lehet befutni, mert nem könnyen megjegyezhető. Én se bírom, de az igaz, hogy ezt a nevet könnyebb megjegyezni. :)
2013. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Én először 2001-ben láttam őt, amikor a Bár c. reality showban egy péniszformájú süteményt vitt a szereplőknek, és mint valami idióta mondogatta, hogy töltsék meg magukat a szent fallosszal. Akkor azt hittem a Soma név miatt, hogy egy transzvesztita férfiről van szó.
2013. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!