Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek az első randitól, mit...

Félek az első randitól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég szánalmas, de 17 éves fiú létemre a hétvégén lesz életem második randija. Az első több mint 2 éve volt és azóta nagyon-nagyon sokat változtam (nyilván, nem ugyanazzal a csajjal randizok, mint akkor).


Sétálni megyünk, csak látásból ismerjük egymást (+ facebookon beszélgettünk).

Régebben nagyon nem mertem/akartam/szerettem beszélni ilyen helyzetekben, de mára már megtanultam valamelyest kibontakozni. Az egyetlen amitől félek, hogy hiába vagyok bátor és fantáziálgatok a beszélgetésről hogy mire-mit mondhatnék, valószínűleg össze fog akadni a nyelvem vagy fullra semmi sem fog az eszembe jutni még magamról sem, és emiatt gáz lesz.


Ráadásul, érzésem szerint a csaj nem a szavak királynője, szóval ha tényleg totál leblokkolok akkor nagyon kínos sétálgatás lesz.


Miket tanácsoltok?

15 éves a lány.


2017. ápr. 14. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki fel, meg a csaj is, ha eznem vigasztal:)
2017. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
-nem
2017. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

SOk mindent nem tudsz tenni ellene.

Találj ki előre témákat és "mentő kérdéseket" kínos csend esetére.


Ha ezek nem fognak működni, akkor tudod, hogy ez a lány nem az a lány...


A randi egymás megismeréséről szól. Ha ez a lány nem akarja kinyitna a száját, akkor nem kell neki igazán a kapcsolat. Majd eldől.


Én is randiztam már olyan lánnyal, aki facebookon "néma" volt, élőben meg ledöbbentően sokat beszélt.

2017. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

páncéling, láncosbuzogány? biztos ami biztos...


Kérdezgesd a lányt, lehetőleg ne a szexről, ha nem nagyon akar beszélni, beszélj arról, amit téged érdekel.

2017. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!