Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon félek az első randitól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek az első randitól, nem tudom mi lesz, nem tudom miről beszéljek, tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nő vagyok és egy nővel fogok találkozni aki szintén a nőkhöz vonzódik. Én Budapest alatt lakok, ő pedig Budapest mellett, Budapesten fogunk találkozni, ő nagyon jól ismeri Pestet, azt a buszmegállót is, ahova az én buszaim közlekednek. Mert neki vannak rokonai Pesten. Az az igazság, hogy nagyon félős és gátlásos vagyok, arra gondolok, talán beülünk valahová inni vagy enni valamit. Akkor feloldódnék egy kicsit. Rettenetesen félek, ha rágondolok hogy találkozni fogunk. Nagyon zárkózott vagyok, az emberek társaságát kerülöm, barátaimmal is nagyon ritkán beszélgetek és akkor sem sokat. Nem tudom miről beszéljek a nővel, csak egypár ötletem van: pl. munkahely, a háziállatom, az ő munkahelye milyen, a testvérem családja, ezen kívül semmi más téma nem jut eszembe. Még ezekről is nehezen beszélek, nehezen szedem össze a gondolataimat. A barátaimmal is nehezen beszélek, nehezen szedem össze a gondolataimat. Nagyon zárkózott vagyok, nem vagyok hozzászokva ahhoz hogy sokáig beszélgessek valakivel, ráadásul még félek is. Adjatok légyszives tanácsokat hogy mikről beszéljek még...

2017. jan. 23. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:

"A helyzet az, hogy nő vagyok és egy nővel fogok találkozni aki szintén a nőkhöz vonzódik."


(͡° ͜ʖ ͡°)

2017. jan. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
WOW...
2017. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!