Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csikisség mértéke függhet...

A csikisség mértéke függhet attól is, hogy ki csikiz?

Figyelt kérdés
Két osztálytársam csikizett meg a talpamon. Egyiknél semmi sem volt, másiknál úgy kaptam el a lábam, ahogy kell.

2017. ápr. 16. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
pff ...ezért kérdést feltenni ...most hülyéskedsz vagy unatkozol xd...egyépként ,hogy valami értelmeset is mondjak ehez az apszulut ételmes kérdéshez ...hát én nem csikizni azt tudok ...de most komolyan nem tudom mit írjak ..pontozz csak le I don't care
2017. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Ez a két osztálytársad hogyan tudott hozzáférni a talpadhoz? Nem valami megszokott élethelyzet lehetett.

2. Igen. Függ a hozzáállásodtól és a körülményektől. Valószínű nem nevetnél, ha éppen beszédet kéne mondanod 500 ezer ember előtt. Illetve valószínű jobban élveznéd, hogyha a párod csinálná.

3. Az érzékenység mértéke függ az idegi állapottól.

2017. ápr. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!