Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen "merev"?

Miért vagyok ilyen "merev"?

Figyelt kérdés

Már sokszor mondták és magam is tapasztaltam,hogy soha nem vagyok elég felszabadult,sőt,jónéhányan le is bunkóztak azért,mert épp nem mosolygom vagy mert túl merev a tartásom stb.. Anyukám is megjegyezte már,hogy felszabadultabbnak kellene lennem és mosolyognom kicsit. A tartásom és a járásom is annyira fegyelmezett,hogy az már túlzás..Viszont nem tudok rajta változtatni. Nagyon elszomorít,hogy emiatt beképzeltnek tartanak,pedig ha valaki elkezd velem beszélgetni rájön,hogy kedves vagyok.. Esetleg tudnátok rá valamilyen tippet,hogy hogyan lazíthatnám el magam kicsit?

16L



2017. ápr. 16. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Le kellene tisztáznod magadban, hogy miért vagy befeszülve. Megtalálni az okát és onnantól már könnyebb lesz.

Én is zárkózott voltam sokáig, befeszültem sokszor, míg rájöttem, hogy a beégéstől félek. Nagyon sokáig rágódtam azon, ha pl. egy boltban leejtettem valamit és mindenki rám figyelt, vagy ha ne adj isten, nyilvános helyen elestem.

Most meg már csak röhögök magamon, megy tovább a nap. Egy kis öniróniával kell az élethez állni.

2017. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2017. ápr. 16. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!