Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kövérnek látom magam.165cm es...

NikiLilla kérdése:

Kövérnek látom magam.165cm es 52-53kg vagyok. Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 165cm és 51-52kg. Mindenki azt mondja hogy nem vagyok kövér de amikor én bele nézek a tükörbe akkor mást látok.a szüleimmel nem szeretnék erről beszélni mert nem értenek meg. Anyukámmal nem olyan jo a kapcsolatom és apukám drogozik..és még a "kövérség,, mellett ott a vagdosás..már vagy fél éve vagdosom magam..és nem tudom mit csináljak vagy kihez forduljak.? A válaszokat előre is köszönöm. 13L
2017. ápr. 16. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz.
2017. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy lehúzod magad a wc-n, vagy összeszeded magad. Amúgy a testömegindexed elég alacsony. Legalább 55 kilósnak kéne lenned ilyen magassággal. Amúgy az egyik osztálytársamnak szintén testképzavara van. Brutálisan le is fogyott, azaz hánytatta, fosatta és éheztette magát. Ennek eredménye: gyomorfekély, gyenge imunrendszer, lebetegedések sorozata, törzsbeteg a János korházban és stb. Te pedig 13 évesen végképp ne akarj fogyózni. Még fejlődik a szervezeted és pont nem kéne ilyen fiatalon tönkretenni magad.

Amúgy fordulj az iskola pszichológushoz. Ő talán tud segíteni.

2017. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2017. ápr. 16. 23:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem normális, sőt inkább problémás ehhez a magassághoz ez a súly már inkább kevés mint sok. Kezdj el sportolni és foglalkozni a testeddel, és formáld olyanra amilyenre szeretnéd. De fontos ne hogy elkezdj fogyozni.... még véletlenül se. A vagdosás meg eléggé durva, miért csinálsz ilyet? Miért jó ez neked? Semmit sem érsz el vele, nem lesz jobb csak roszabb. Ha a szüleiddel nem tudod az iskolátokban biztos van védőnő/vagy egyéb olyan ember aki segíthet.
2017. ápr. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sportolok már 4 éve de akkor is kövérnek látom magam. Es tudom hogy nem lesz jobb ha vagdosom magam de egyszerűen így vezetem le a feszültséget mondjuk így.
2017. ápr. 17. 07:37
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Elvileg így néz ki egy női test ilyen súllyal és magassággal. Nyilván te nem vagy még bő, de hasonló lehetsz hamarosan. És átlagosak vagy átlagosnál vékonyabbak mind.

Tehát önképeddel nem stimmel valami. Egy BMI-t csinálj még mindenképp, az fogja megmondani, hogy jó vagy-e!

És ha nem sierül feldolgoznod, akkor pszichológus segítsége mindenképp jól jöhet. Ő fog utat mutatni a feldogozáshoz.

2017. ápr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy még nő* 😃
2017. ápr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!