Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm egyre többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyre többször mondja, hogy kövérnek látja magát és le akar fogyni 50 kg alá. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
160cm, most 56 kg
2016. ápr. 4. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Az exem 169 centi mellé 49 kiló volt.
2016. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50 alá... Hát nem is tudom. Anorexia is lehet ebből később. Amúgy 50 kg alatt marad egyáltalán bármennyi melle/feneke/combja? Vagy az már inkább már Meneiros alkata? [link]
2016. ápr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

50 alá ne menjen, de ha nem tetszik magának, esetleg arra ösztönözheted, hogy sportoljon vagy táncoljon, mert azzal alakot formálhat. A kiló ugyan nem sokat mond, de ha 50 alá menne, az szerintem nem jó az ő magasságához. Én 151cm magas vagyok és most ingázok 50-52kg között, voltam 50 alatt és soványnak néztem ki, illetve nem voltam feszes, most van jó alakom, pedig a mérleg többet mutat. A csontozatom erős, de semmi izom nem volt rajtam, zsír meg főleg, mert ilyen a genetikám, fogyásra vagyok hajlamos. Elkezdtem néhány évvel ezelőtt hastáncolni, nagyon jól átmozgat mindenhol, és az segített, megizmosodtam, kinőttem az XS-es ruhaméretből (végre), de továbbra sincs rajtam túlsúly. Ha valamiért nem tudok eleget mozogni, akkor sem zsírosodok el, mint a hízásra hajlamosak, hanem még fogyok.

A barátnődnek nem kellene a kilókkal ennyit foglalkoznia, inkább a centikkel foglalkozzon, és ha zsíros és nem izmos, akkor valamilyen mozgással segítsen magán, de ne azt nézze, mit mutat a mérleg, hanem, hogy mit mutat a tükör.

2016. ápr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
160 centihez azért nem betegesen kevés az 50kg. De inkább edzenie kellene, valószínűleg azért látja kövérnek magát mert plötyi.
2016. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nincs evvel semmi baj,inkább legyen 48kg mint 65-70
2016. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem normális. 50-55 már elég vékony ahhoz, hogy jó legyen. Küldd el sportolni inkább.
2016. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
0%

Nem normális, de megállítani nem tudod. Amit egy nő 1x a fejébe vesz....

26/F

2016. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
47 kilóig még az egészséges kategóriába esik, de beszéljétek meg, hogy ez alá ne menjen, meg inkább sportoljon
2016. júl. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!