Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nagy hátrány a lányoknál,...

Az nagy hátrány a lányoknál, ha túlontúl bújós vagyok?

Figyelt kérdés
Ha tehetném egész nap csak romantikáznék. Ez taszító? Mert úgy vettem észre, sokan nem csípik, volt barátnőm sem volt odáig érte.
2017. ápr. 17. 12:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Olyan típust kell keresni. Én pl. nem szeretem, de van olyan barátnőm, akit meg te nem tudnál levakarni magadról. :DDD Sajnos már van barátja, de sok ilyen lány van.
2017. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
valakinél hátrány, míg másnál nem hátrány
2017. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem is akarnám lerázni magamról. :D Nagy vágyam, hogy egy ilyen lánnyal hozzon össze a sors.
2017. ápr. 17. 12:29
 4/20 anonim ***** válasza:
Semmi gond vele, nyilván olyat kell találnod, aki szintén ilyen. Persze egy bizonyos szinten túl problémás, hiszen az életben nemcsak romantika van s egy normális embernek szüksége is van egyedüllétre, de ugye, dolgozni is kell meg minden...
2017. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Jól írja az első. Vannak akik kimondottan igénylig, hogy túlzott romantikát kapjanak, hogy állandóan bújjanak hozzá.

Én is szeretem a romantikát, de a túlontúl bújós romantikától menekülök. Nem szeretem ha ennyire tapadnak rám. A legtöbb lány/ nő inkább azt szereti ha érzi, hogy a férfi biztonságot ad nekik. A túlzott romantika nem a férfiasság jelképe.. De vannak lányok akik ezt szeretik.

2017. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szarok én a társadalmi konvenciókra. Én ilyen vagyok, ezt kell szeretni. Ettől még nem leszek kevésbé férfias.
2017. ápr. 17. 12:42
 7/20 anonim ***** válasza:

Olyan vagy amilyen.. Kérdeztél valamit, én leírtam, mit gondolok erről, majd ordenáré stílusban előadtad, hogy szarsz rá.

Akkor minek kérdezel?

2017. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%

Dehogynem, kevésbbé férfias vagy.


Max. azt mondhatod hogy nem vagy kevesebb.

2017. ápr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8 Majd pont egy ilyen mitugrász szabja meg, hogy mit mondhatok és mit nem... Álljunk már meg, kiskomám, nem az orrodból vágtál ki! Paraszt...
2017. ápr. 17. 12:58
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Egy romantikus paraszt. Fonyeremeny lehetsz.:D
2017. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!