Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy álltok ezekhez a...

Ti hogy álltok ezekhez a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy manapság pl a csók, de még a szex is rutin a legtöbb embernek. Ma már én is lazább vagyok ebből a szempontból, de azért elsősorban mégsem arra megyek, hogy mindenkivel csak kavarjak, hanem komoly kapcsolatot akarok. Nem azért írtam ezt ki, hogy itt keressek társat, csak kíváncsi vagyok, hogy akik errefelé, gykn járnak, hogy viszonyulnak ehhez:D

2017. ápr. 18. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

én eddig úgy voltam vele, hogy csak kapcsolatba fér bele ez nálam...de 2 csalódás után, most megpróbálom a szingli életet élvezni, megszabadulni a sok hülye szabályomtól amik talán korlátoznák a boldogságomat...

komoly kapcsolat jó lenne, de már nem próbálok mindenáron keresni, alakul ha alakul, lehet kicsit besokaltam, hogy hiába próbálkoztam messze nem annyit kaptam vissza, mint amennyit én tettem bele a dolgokba...


24F

2017. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Errefelé, gykn olyanok járnak, mint az élet egyéb területein. Ilyen is, olyan is.

Ha engem kérdezel, mindig többre tartottam a tartós kapcsolatot holmi egyéjszakás kalandocskáknál. Volt részem mindegyikben bőven, de utóbbiban sohasem tudtam maradéktalanul feloldódni.

2017. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg szomorú, hogy manapság már 14 éves csitrik is pasik sorozatával kavarnak bulikban, és azon versenyeznek, hogy melyiküket fűzögetik meg legtöbbször.

Szomorú...

Én is a tartós, minőségi kapcsolatot keresem egy férfival, és nem 10-20 év után válásra gondolok, hanem egy örök életre.

Barátnőkkel tudnám inkább elképzelni ezt a "kavarós" dolgot. Egy nagyon közeli nő lelkitárssal, akivel még az intimitás is megvan.

Csókolóznánk, beszélnénk egymásnak a nagyon mély dolgainkról.

Tudom, aki nem biszexuális, annak talán ez fura lehet, de mindig is vágytam egy ennyire közeli barátnőre... talán azért, mert gyerekkorom óta nem volt...

2017. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!