Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik hogyan viszonyul...

A Jobbik hogyan viszonyul ezekhez a dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Vallás

Melegek jelenlegi jogainak megtartása

Oktatási rendszer

Környezetvédelem


2017. márc. 13. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

1,Szigorúan a kereszténységet kell támogatni és "erőltetni".

A kereszténységet bevonnák jobban a közügyekbe,növelnék a papok jelenlétét és támogatnák az egyházakat és tevékenységeiket.

2,A jobboldal szerint a homoszexualitás betegség és deviáns viselkedés,így a melegeket semmilyen jog nem illeti meg,sőt büntetni és tiltani kell ezt a viselkedést.

3,Megszüntetnék a kétszintű érettségi rendszerét,újra lenne külön érettségi és felvételi és kötelező jellegű bentlakásos iskolákat hoznának létre a kevésbé jól teljesítő gyerekeknek

(zárójelesen megjegyzem,ha visszaállítjuk a kétszintű érettségit a régire,akkor innentől a magyar gyerekeket elvágják attól a lehetőségtől,hogy pár évet külföldön tanuljanak a szakjukból,így rengeteg tapasztalattól és nyelvtudástól esnek el)

4,Főleg a hulladékkezelésen változtatnának,más terveik ezzel kapcsolatban nincsenek.


Egyébként nem vagyok jobbikos,csak szeretem tudni az összes párt programját.

2017. márc. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vallás: nem erőltetik a kereszténységet, de nem is tiltják.

Melegek jelenlegi jogainak megtartása: csak a b_zipropagandát tiltanák, de nem büntetnének senkit azért, mert b_zi.

Oktatási rendszer: többet költenének rá, és minden bizonnyal visszacsinálnák a Fidesz hülyeségeit.

Környezetvédelem: fontos, de csak ésszerű mértékben, pl. Paks 2-t nem fújnák le.

2017. márc. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 a történelmi keresztény egyházakat pártolnák.Szektákat kevésbé

2. Melegek jogait megnyírbálnák, ha szabad megjegyezni az erkölcsileg kétes liberális rendezvényeket is.

3. nem tudom

4. nem tudom

2017. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyira jó látni,amikor engem pontoznak le,pedig pontosan azt írtam le,ami a jobbik választási programjában van(a honlapjukon bárki számára elérhető),azokat meg nem,akik csak hasraütésszerűen mondtak valamit...
2017. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Ha megmutatod, hol van a programjukban az, hogy a kereszténységet kell erőltetni, illetve büntetni kell a homoszexualitást, akkor bocsánatot kérek a lepontozásért.
2017. márc. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. "Nem zavar, ha mecsetek épülnek"

2. "Nem tiltanám be a Pride-ot"

2017. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!