Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretem a Star Wars...

Nem szeretem a Star Wars filmeket fiú létemre. Illtve az első 3 rész, az újak nézhetőek voltak de laposak. Pedig szeretem a sci-fi-t meg animét, pl: avatar, alien stb. jók. Van más is?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Igen. Űr akció film lett. Pont nincs meg benne az a filozófiai szál amitől jò egy sci fi. Ez nem az ez egy kaland film.
2017. ápr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pedig a kalandfilmeket szeretem, meg a fantasy-t is. Pl narnia meg az arany iránytű is nagyon király volt.
2017. ápr. 19. 23:59
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Nekem olyan a star wars, hogy az mintha semmi lenne. Nt miert. Alienbe, terminatorba, E.T.be van fantazia.
2017. ápr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
A jatek mondjuk bejott, a jedizos, szamito.
2017. ápr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, én meg nő létemre szeretem a Star Warsot. És...mi van akkor? Az új részek pedig szerintem pocsékak lettek. Csak hogy még lehúzzanak vagy száz bőrt egy annak idején sikeres filmről.


Nem kell hogy mindig minden tetsszen mindenkinek. Ízlések és pofonok, hogy kinek mi jön be.

2017. ápr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Az új részek nem laposak, pusztán ahogy a rendező is megmondta, az új részeket rajongók készítik rajongóknak...

Te nem vagy rajongó, nem látod az easter egg-eket... szinte minden jelenetben volt valami utalás... nem látod az összefüggéseket, es nem látod mi bontakozhat ki a sztoriból... te csak egy lapos scifi filmet látsz, mert nem ismered a star wars metaverzumot...

Ami nem 8 filmből áll, hanem rengeteg játékból, könyvvből, képregényekből, rajzfilm sorozatokból, a fanficeket meg nem is számolva amiből naponta jelenik meg vagy 1000új és bizony azok közt is van ami olyan sikereket ér el, hogy bekerül a metaverzumba teljes jogu részletként...

Olyan részetekről megítélni a warst, mintha 1 könyvből elolvasnátok egyetlen szót és az alapján jelentenétek ki, hogy az a könyv szar/lapos...

2017. ápr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A Star Wars sosem volt sci-fi, űrben játszódó fantasy.

Én szeretem a sci-fit, meg a Star Warsot is, de mikor leülök egy SW elé, nyilván nem várok mélyfilozófiát, mint mondjuk egy Stalker-nél.

2017. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De egy total recall svarcival is tartalmaz egy csomó mély dolgot. Szóvak nem kell ahhoz művész film, hogy ne csak az legyen hogy elmennek A-ból B-be és közben legyőznek valakiket és ennek a csavarjai. Vagy a mátrix.
2017. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert ki mondta hogy a Star Warsban nincsenek csavarok? Ezt gondolom azok mondják, akik az egészből láttak egy filmet a moziban, annak is a felét végigaludták vagy smárolták.
2017. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert semmivel se vagy tisztában vele kapcsolatban.
2017. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!