Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ez? Normáliak ezek,...

Normális ez? Normáliak ezek, amiket felsoroltam, ebben a korban? (13L)

Figyelt kérdés

1.Nagyon gyorsan ideges leszek, és utána veszekedem,de ha nem sikerül kiadni a dühöm, akkor annyira szétvet az ideg, hogy könnyekben török ki.

2.Éjjel több órába is telik, mire sikerül elaludnom.

3.sokszor felidegesítem magam az emberi hülyeségeken.(mármint nem a vicces emberi hülyeség, hanem az, amitől tényleg a falra lehet mászni)

4.Sokszor vagyok szomorú, sokszor azt sem tudom, miért.

5.Ha jó idő van, (szépen süt a nap) akkor általában jó kedvem van, és mindegy hogy sz*r a napom, vagy sem, akkor is akaratlanul mindig mosolygok, mert süt a NAPOCSKA, de ha be van borulva, vagy csak úgy szimplán szürke minden, legszívesebben nem tudom mit csinálnék, de élni nincs kedvem az biztos. Főleg januárban van ilyen.

6.Nehezen viselem a konfliktusokat, és csak veszekedni is csak akkor tudok, ha kellő képpen dühös vagyok.

7.Nem olyan rég közepes depresszióban voltam, (már ovis koromban sem volt minden valami rendben lelkileg) de mióta meditációs CD-t hallgatok, általában motiváltan vagyok, és éber. De valamikor ez negatívan hat, ugyanis valamikor bal lábbal kelek, akkor az egyész nap egy nagy nulla.



#gyerek #ember #normális életmód
2017. ápr. 20. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekesen hangzik ez az egész...

Szerintem a mai nap is bal lábbal keltél fel. Most, hogy mindezt ide leírtad remélem megnyugodtál valamilyen szinten. Ugyanis erre értelmes írni senki sem fog tudni. Ha meg a depressziódról szeretnél beszélgetni vagy gondod van és szeretnéd, hogy meghallgassanak írj csak rám.

2017. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*értelmeset
2017. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!