Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 195cm magas srác vagyok, és...

195cm magas srác vagyok, és gyűlölök ekkorának lenni, van valami praktika hogy ne nőjek tovább? 17/F

Figyelt kérdés
Kevesebbet aludjak,vagy egyek? Vagy mit tegyek?

2017. ápr. 21. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
En meg 154 vagyok, sajnos mar nem novok evek ota...pedig szeretnek.
2017. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

NINCS :)))


Hála istennek. Örülj neki, aki meg alacsony, az magas akar lenni.

2017. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
53%
Rajtad múlik ,hogy ,hogy állsz ehez hozzá. Vagy egész életen át gyötröd magad a magasságod miatt vagy beletörödsz, elfogadod .Van aki nem szeretne magas lenni van aki igen. Te magas vagy, ezt elkell fogadnod. Mellesleg a csajok buknak a magas pasikra. ( lásd egy élő példa én, mégis csak 160cm vagyok.) Ne aggódj!:)
2017. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És hány kiló vagy?
2017. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Én meg 158 centis nő vagyok és gyűlölök ekkora lenni. Tudod miért? Mert magasan van a kapaszkodó a buszon, alig érem el a jelzőgombot. Ha leülök a közlekedési járművön, pont a szemem magasságában van az ablakszegély. A székek hiába formázottak, nekem nyomja a nyakam, mert rossz helyre esik a formázás.

A biztonsági öv bekapcsolt állapotban állandóan kidörzsöli az állam, mert nem rám tervezték.


Minden átlagos szék magas, többnyire csak a lábam ujja ér le, ami nem elég ahhoz, hogy megtámasszam a lában, így állandóan elzsibbad a combom.


A áruházakban soha nem érem el a feljebb akasztott ruhákat, a élelmiszerboltokban a felső polcokat. Millió dolgot tudnék sorolni.


El kell fogadni, ez van. Még az a szerencsém, hogy nő vagyok, neked pedig az, hogy férfi, mert a magas férfiak többnyire bejönnek a nőknek.

2017. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Ja, és ami tényleg kiakaszt. A moziban, színházban soha nem látok semmit, mert 99 %, hogy egy magasabb ül előttem. Mondjuk pont te.:) Utolsó voltam.
2017. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
158 centis srác vagyok. Adj nekem pár centit...
2017. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Inkább magasabb legyél, mint alacsony.
2017. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Sok csaj csak magas pasikkal kezd üzletbe! Ez egy csoda hogy te ilyen magasra nőttél, ne búslakodj! :D Ha kell külsőre kupáld ki magad, aztán arany életed lesz:D
2017. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Irigylem a problémádat (Jóképű, de 170 centis srác vagyok)! Azonban ha tényleg ilyen hülye vagy, hogy képtelen vagy kamatoztatni és elfogadni a természet adta nem kicsit előnyös tulajdonságodat, akkor kezdj el cigizni, feküdj le hajnali fél 2-kor, délutánig egy falatot se egyél, majd este zabáld tele magadat továbbá légy depressziós és szorongó. Ja és a legfontosabb: Semmit NE SPORTOLJ, hanem ülj otthon céltalanul. Ez rám mind jellemző és én ezzel az életmóddal meg is álltam 170-nél (bár a szüleim is alacsonyak). De egyébként majd 3-5 év múlva eszedbe sem fog jutni ez a probléma, amikor az egyetemista csajok 2 naponta fognak lecidázni és orgiákat rendezni veled a koliban csak mert magas vagy. Gondolom ott alul sem vagy híján a centikkel. Na a csajok is ebben a hitben vannak. Hidd el, még fogalmad sincs milyen ajándékkal áldottak meg a felmenőid által továbbörökített gének.
2017. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!